2737
2734
پس من که دیگه همین حالا 31هستم دیگه چی میخواد بشه.برم سرکلاژ به نظرت یا صبر کنم

ن عزیزم‌صبر کن و استراحت کن حتما احتمالا بیشتر بشه 

چون دومی من تو ان تی ۳۴ بودم استراحت کردم تواونومالی شده بود ۴۰ خداروشکر واستراحت نسبی داشتم تا اخر بارداری چون سرکلاژ نکرده بودم میترسیدم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
خیلی هارا شنیدم زیر28 یا 25 باشه سرکلاژمیکنند. ولی سه ماهه اول رفتی استراحت کنی زیر 18 یا 20 هفته سر ...

من 31هستم دکتر گفت یک ماه صبر کن ببینیم جی میشه میترسم کمتر بشه خطر داشته باشه.موندم چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس من که دیگه همین حالا 31هستم دیگه چی میخواد بشه.برم سرکلاژ به نظرت یا صبر کنم

اصلا عجله نکن ببین دکترت چی میگه شاید کم نشه استراحت کنی بیشتر شه...خب استراحت مطلق کنی بهتره یا این که عوارض سرکلاژ بپذیری ...استراحت کن ان شاالله سالم وسلامت زایمان کنی

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
منم 31هستم.یعنی نرم سرکلاژ فعلا استراحت کنم؟استراحت مطلق کنم؟تو رو خدا تجربه داری راهنماییم کن

باید ببینی دکترت چی گفته.

دکتر من اصلا راجع به سرکلاژ صحبت نکرد فقط گفت بیشتر استراحت کن من شاغلم سرکارمم اومدم فقط میرسیدم خونه دراز میکشیدم تا فردا صبح که برم سرکار باز دستشویی هم فرنگی میرفتم زیاد پله بالا پایین نرفتم همینا دیگه

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   
2731
فکر نکنم الان سرکلاژکنند. ماههای پایین میکنند احتمالا به تو استراحت و عدم نزدیکی را دکترت پیشنهاد بد ...

من تو ۱۹ هفته سرکلاژ شدم عزیزم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
باید ببینی دکترت چی گفته. دکتر من اصلا راجع به سرکلاژ صحبت نکرد فقط گفت بیشتر استراحت کن من شاغلم س ...

دکتر گفت یه ماه صبر کن بعد سونو بده کم شده باشه سرکلاژ.

2740
من 31هستم دکتر گفت یک ماه صبر کن ببینیم جی میشه میترسم کمتر بشه خطر داشته باشه.موندم چکار کنم

ن نترس صبر کن نزدیکی اصلا نداشته باش دسشویی فرنگی استفاده کن پله بالا و پایین نرو زیاد سرپا نباش و نشین 

ان شالله میره بالا نترس استرس بدتراز همه چیزه 

خدارو شکر عزیزم.من 31هستم.به نظرت استراحت کنم فعلا یا برم همین حالا سر کلاژ.میترسم.

من 35 بودم ده روز استراحت مطلق و امپول داد.سرکلاژ نکردم.شماهم ببین اگر دکترت میگه با استراحت رفع میشه سرکلاژ نکن

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
دکتر گفت یه ماه صبر کن بعد سونو بده کم شده باشه سرکلاژ.

خوب این یه ماهو استراحت کت انشاالله که میره بالا خیالت راحت میشه

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   
راستی طول سرویکس را ماههای بالا باسونوواژینال کردید یا معمولی ؟؟؟؟؟؟؟ اگه معمولی بود با مثانه پرآب ی ...

من که سنو شکمی بود حالا یک ماه دیگه گفته بیا نمیدونم فکر کنم واژیناله.میترسم بدتر ضرر داسته باسه

سلام گلم من 12 هفته 30 بودم. دکتر چیزی نگفت. هفته 18 کم شده بود سونو شکمی گفتن 26 . سونو واژینال گفتن 27. الان یه هفته س استراحتم. امروز باز سونو دارم . دکتر گفت کم شده باشه سرکلاژ میکنم. توکل به خدا

سلام گلم من 12 هفته 30 بودم. دکتر چیزی نگفت. هفته 18 کم شده بود سونو شکمی گفتن 26 . سونو واژینال گفت ...

اگه کم شده الان موقع سرکلاژ18 هفته ای  انجام بده خدانکرده ماههای بالاتر بری دیگه وقت را از دست میدی 

نه دختر عموی من چون سابقه زایمان زودرس داره با ۲۷ سرکلاژ شد ..شما اگه اولین بارداریتون هست فقط استرا ...

عزیزم من ی زایمان زودرس داشتم ایا سرکلاژم میکنن

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙
2706