2726

مال شما چند بوده?فکر کنم ۲۵ رو حتما سرکلاژ میکنن ..ولی کسی که از قبل سابقه داره امکان داره با ۳۵ سرکلاژ بشه 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من عزیزم تو انومالی مشخص شد ۲۸ بود دو روز بعد ک‌عمل کردم شده بود ۲۵ استراحت مطلق بودم پسرم الان صحیح و سالم خداروشکر 

نگران نباش 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
مال شما چند بوده?فکر کنم ۲۵ رو حتما سرکلاژ میکنن ..ولی کسی که از قبل سابقه داره امکان داره با ۳۵ سرک ...

من دیروز رفتم 31بود.گفت باید دوباره یک ماه دیگه بری سونو کم شده باشه بدوزی برای شما چند بود

مگه چنده طول سرویکست؟

مال من تو ان تی 31 بود دکترم گفت بیشتر استراحت کن دستشویی فقط فرنگی برو زیاد سرپا نباش و اینا منم مراعات کردم آنومالی شد 39

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   
من دیروز رفتم 31بود.گفت باید دوباره یک ماه دیگه بری سونو کم شده باشه بدوزی برای شما چند بود

من تو ان تی ۵۱ بود یهو تو اونومالی ۲۸ شده بودم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
من عزیزم تو اونومالی مشخص شد ۲۸ بود دو روز بعد ک‌عمل کردم شده بود ۲۵ استراحت مطلق بودم پسرم الان صیح ...

خدارو شکر عزیزم.من 31هستم.به نظرت استراحت کنم فعلا یا برم همین حالا سر کلاژ.میترسم.

نه دختر عموی من چون سابقه زایمان زودرس داره با ۲۷ سرکلاژ شد ..شما اگه اولین بارداریتون هست فقط استراحت کنین چون با استراحت امکان این که بره بالاتر هست 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
مگه چنده طول سرویکست؟ مال من تو ان تی 31 بود دکترم گفت بیشتر استراحت کن دستشویی فقط فرنگی برو زیاد ...

منم 31هستم.یعنی نرم سرکلاژ فعلا استراحت کنم؟استراحت مطلق کنم؟تو رو خدا تجربه داری راهنماییم کن

خدارو شکر عزیزم.من 31هستم.به نظرت استراحت کنم فعلا یا برم همین حالا سر کلاژ.میترسم.

فکر نکنم الان سرکلاژکنند. ماههای پایین میکنند احتمالا به تو استراحت و عدم نزدیکی را دکترت پیشنهاد بده نگران نباش خیلی ها توهمین نی نی سایت گفتن از اول کم بودزیر 28 یا 25 بودند با استراحت نی نی هاشون سالم بدنیا اومده بهترین مشاورپزشک زنان بپرس راهنماییت میکنند

2706