2737
2739
عنوان

واقعا متاسفم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 104 پست
لابد عفونت داشتی .لباست خیس میشد ازت اب میومد؟؟ انشالله  ب زودی جاش برات پربشه دوستم حتما مصلحت ...

عفونت تو بارداری پس بده؟

شرمنده استارتر جان مجبور شدم بپرسم

ان شاالله زود خال نی نی نازت خوبشه

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم برای خانمهایی که بچه شون مشکلی داره و به جای دکتر بردنش،میان و تو اینترنت وقت گذرونی میکنند،متاس ...

خب میخاستم تا فردا ک دکترش میبینش نظر بقیه رو بدونم چون بار اولش بود برا همین نمیدونستم چیکارباید بکنم 

بچه هام نفس هامـــ♥
2728

دختر من زیاد اسهال داشت هردفعه هم یه دارو جواب می داد. یه بار از شیر خشکش بود که بهش نمی ساخت . یه بار با آنتی بیوتیک و کیدی لاکت . یه بار با داروی گیاهی گلاب و لیمو عمانی و نعنا و نبات  و شربت زینک . استفراغو نمی دونم 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
شیر گاوی نریختم حریر بادوم با آب درست کردم

شاید ب خود بادام حساسیت داره

اگر کره ریختی شاید ب کره 

پسر منم ب کره حساسیت داشت تو حریره ک میریختم استفراغ کرد...بعد از یه مدت حساسیتش برطرف شد

میشه لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستی
2738

اگر یکبار بالا آورده شاید بیشتر از حجم معده اش بهش غذا دادید.اگر بیشتر بوده باید با دکتر مشورت کنید.به هر حال خودتون الان بچه رو می‌بینید وبهتر میتونید تشخیص بدید

برای آرامش دلم یه صلوات بفرستید.
ممنون عزیزم

خواهش میکنم.الان تاپیک قبلیتون رو دیدم که نوشتید بعد از خوردن شیر هم بالا میاره و شبا بی قراری می‌کنه.ببینید تو رژیم خودتون تغییر ایجاد نشده که بچه رو بیتاب کنه.یه مدت لبنیات گاوی خودتون هم مصرف نکنید.

برای آرامش دلم یه صلوات بفرستید.
خواهش میکنم.الان تاپیک قبلیتون رو دیدم که نوشتید بعد از خوردن شیر هم بالا میاره و شبا بی قراری می‌کن ...

خودمم دو روزه دوغ محلی برام اوردن از اون خوردم شاید ب خاطر اونه دیگه میزارمش کنار ببینم چی میشه مچکرم

بچه هام نفس هامـــ♥
عفونت تو بارداری پس بده؟ شرمنده استارتر جان مجبور شدم بپرسم ان شاالله زود خال نی نی نازت خوبشه

اره عفونت باعث پارگی کیسه اب و یا زایمان زودرس میشه

خواب دیدم برگشتی پاشدم صدقه دادم    
2706