2733
2739
عنوان

واقعا متاسفم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا بخاطربحث با استارترتاپیک به پربازدیدهامی پیونده

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
لابد عفونت داشتی .لباست خیس میشد ازت اب میومد؟؟ انشالله  ب زودی جاش برات پربشه دوستم حتما مصلحت ...

نمیدونم...اما لباسم خیس می شد

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
آره حدودا ۱۰ قاشق کوچیک حریر بادام 

اگه برای بار اول دادید زیاد دادید.تا حالا غذای کمکی بهش دادید؟مغمولا هر غذای کمکی باید با یک یا دوقاشق مربا خوری شروع بشه

برای آرامش دلم یه صلوات بفرستید.

عزیز دلم من نمیدونم بچه ات چند وقتشه اما ممکن ریفلاکس باشه ممکنه عفونت ادراری باشه که تو بعضی نوزادا ممکنه تب و استفراغ بده،شاید بیشتر از حجم معده شیر میخوره،شاید اگر شیرخشکی باشه با اون بدنش ناسازگار باشه اما متاسفانه الان ما تو بیمارستان یه ویروس جدید داریم میبینیم که همه ی سنین رو درگیر کرده و به شدت استفراغ داره، شاید هم واقعا مشکل جدی نداشته باشه،یا هزار و یک دلیل دیگه بعد نی نی شماا سن بسیار پایینی داره و ممکنه یه تجویز نابجا عارضه براش ایجاد کنه خدایی نکرده پس گلم حتما حتما ببرش پیش متخصص دوستم،عوض منم ببوسش 💕💕

2740

چه خبره ۱۰ قاشق . شروع غذای کمکی روزی یه قاشق به مدت سه روز صبح و عصر که بدونی حساسیت نداره بهس. عزیز من نده دیگه بهش. یه چیز دیگه بده بجاش

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
خب حتما زیاد دادی ،معده ش سنگین شده یا حساسیت داشته به اون چیزی که دادی ،روزای اول از یه قاشق شروع ک ...

موافقم احتمالا بیشتر از حجم معدش بهش دادی 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2706