2737
2734
عنوان

بیایین از تجربه ی لاغر شدنم بگم 😊🌸🌹🍃🌼

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 38 پست

من خودم  کم کم  روزی نیم ساعت پیاده روی میکردم   و قبل پیاده روی یه لیوان اب میخوردم چون آب باعث میشه سموم بدنتون دفع بشه  و باعث چربی سوزی میشه    

غذای خودمو میخوردم  ولی بجای   چهار کفگیر برنج      دو کفگیر میخوردم   ۱۰ روز اول خیلی برام سخت بود         ولی الان   یه کفگیر بیشتر نمیتونم بخورم معدم نمیکشه    

در طول غذا اصلا آب نخورید  حتی اگه میخاستین هلاک شید   احساس تشنگی بهتون دست داد خودتونو مشغول کار دیگه ای بکنین  تا ۴۵ دقیقه یا بیشتر بعدش   یهوو میبینین شده یساعتو نیم و هنوز اب نخوردین       چون مشغول کار دیگ ای بودین و از یادتون رفته  یه ماه اینکارو بکنین عادت میکنین   و نمیتونین مابین غذا چیزی بخورید

تیکر تولد پسر نازم🌸🍰🎂    محمدرضا،پسرگلم شدی امید زندگیم😍💖💗💞 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آب رو طعم دار کن  با هر چی انواع میوه یا نعنا لیمو هر چی که فکرش رو بکنی اونوقت با میل آب می ...

نه اب دوست دارم ولی میگم وقتی دارم پیاده روی میکنم خوبه اب بخورم یا بده حین راه رفتن چربی نمیسوزه

برای مشکلم یه صلوات میفرستی دوستم؟ حال دلم بده 😢
2728
نه اب دوست دارم ولی میگم وقتی دارم پیاده روی میکنم خوبه اب بخورم یا بده حین راه رفتن چربی نمیسوزه

نه خوبه آب بخوری چرا بد باشه

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...
من خودم  کم کم  روزی نیم ساعت پیاده روی میکردم   و قبل پیاده روی یه لیوان اب میخوردم ...

سایزم کم کردی من خیلی مشکل سایز دارم اونم از ناحیه ی با س ن و رونم چیکارشون کنم کاش میشد ببرمشون بندازمشون دور 

2740

و اینم بگم که  میگن ویتامین ای  یا دی رو بین غذا بخور  حالا نیم ساعت بعد بخورین مشکلی ایجاد نمیکنه 

و از صورتتون غافل نیشین  اینم بگم پیاده روی  صدمه ای به صورت و پوستتون وارد نمیکنه ولی برین باشگاه تمام پوست بدنتون شل میشه و صورتتون افتاده میشه    

این روش منه که خیلی تاثیر داره   هرشب یا اکثر شبا  خیار و گوجه میخورم   و همیشه یه تیکه خیار هم برمیدارم به پوست صورتم میمالم    و صورتم هیچ تکونی نخورده فقط جمع و جور شده    از خیار و گوجه غافل نشین میوه ی مورد علاقه ی منه ازش سیر نمیشم😍

سایزم کم کردی من خیلی مشکل سایز دارم اونم از ناحیه ی با س ن و رونم چیکارشون کنم کاش میشد ببرمشون بند ...

من نه مشاورم و نه دکتر  و نه مربی ورزش    همه این اطلاعاتم از گوگل جمع کردم و خودم انجام دادم و همش مفید بود   پیاده روی   با س ن  رو په لو  رو رون رو خیلی لاغر میکنه البته با سرعت زیاد      من تازه ازدواج کرده بودم  یکمی پ ه لو  و رون دراورده بودم   زنجبیل و لیمو   یا همون رنجبیل و اب رو قاطی میکردم  به رون و پهلوم میمالیدم نیم ساعت میموند   حدود دو ماهی اینکار دو کردم فقط زیرت یه ملافه ای بزار که بتونی راحت بندازی لباس شویی  خیلی تاثیر داشت الان من اصلا په لو ندارم      دختر خواهر شوهرم به پا و رونم میگه  پای مرغ    برای  لاغری دور شکمت هم  چایی دارچین و شیر دارچین    چایی سبز     عسل و دارچین خوبه ولی یساعت بعدش پیاده روی تند بکنی   عسل و دارچین درست کردی یخوردشم بزن به پوست صورتت

متاسفانه پياده روي روي بعضي كمتر و ديرتر جواب ميده

نمیدونم رو من خیلی خوب تاثیر گذاشت ماهی دو تا ۳ کیلو کم میکنم   اصلا برگشتم نداره  نه پوستم شل شده نه عضله های صورتم افتاده 

اینا تجربه های منه  دوست داشتم در اختیار  نی نی سایتا بزارم شاید بدردشون خورد  و ثوابی هم این بین کردیم ما😇😊 خیلی تاثیر داشته برام البته بیشتر تو  روحیه م  به دختر خواهرشوهرمم پیشنهاد کردم حالا   اونم این ماه رو اومده خونه ی ما   تصمیم گرفتیم ماه رمضون رو بترکونیم  من  تصمیم گرفتم تا اخر خرداد ماه وزنمو به ۶۰ برسونم

2706