2703
2553

دو روزه که تاپیکای زیادی درمورد اینکه ماه رمضون چطوری وزن کم کنیم دیدم    میخام من تجربه ی لاغر شدنمو بگم شاید کمکی بهتون بکنه  🍃🌻

من پارسال این موقع حدود ۹۲ کیلو بودم  جوری که هرکی منو میدید  پچ پچی میکرد با بغلیش خیلیام  رو در رو تیکه مینداختن البته تیکه هم نبود  خوبیمو میخاستن   

اونایی که اضافه وزن دارن حرفامو میفهمن خیلی تو روحیه م تاثیر گذاشته بود  یه مدت چادر میزدم😂   مدرسه میرفتم  همکلاسیام بهم میگفتن بهار خپل   میخندیدم ولی از ته دل ناراحت میشدم     

اینم بگم که منو دختر خواهرشوهرم  که پارسال دختر خواهرشوهرم نبود همکلاسیم بود😁  تقریبا هم وزن بودیم اون ۵ کیلو از من لاغرتر بود

تصمیم به لاغری گرفتیم   اون گفت بریم باشگاه  ولی من شنیده بودم که برگشت داره نرفتم اون رفت و تو دو ماه نزدیک ۱۰ کیلو کم  کرد    که بعد ولش کرد چون خسته شده بود از رژیم سخت  ولش کرد و وزنش دوبرابر شد کلی هم بدنش شل شد

و اما شیوه رژیم گرفتن من که تو ۹ ماه ۲۳ کیلو کم کردم 

تیکر تولد پسر نازم🌸🍰🎂    محمدرضا،پسرگلم شدی امید زندگیم😍💖💗💞 

اول برین آزمایش بدین که ببینین مشکل خاصی ندارین   در طی رژیم از فولیک اسید و ویتامین ای  و دی هم غافل نشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اصلا باشگاه نرید چون برگشت داره و کلا بدنتون شل میشه و صورتتون میوفته 

روزانه  نیم ساعت پیاده روی کنین   بعد پیاده روی   تا دوساعت هیچی نخورین بجز اب       آب خودش باعث چربی سوزی میشه     یه ساعت قبل پیاده روی   غذا بخورین و   حتما حتما  قبل غذا یه لیوان آب بخورین چون باعث میشه اشتهاتونو بگیره   

اصلا باشگاه نرید چون برگشت داره و کلا بدنتون شل میشه و صورتتون میوفته  روزانه  نیم ...

من یه هفتس میرم پیاده روی اصلا اب نمیخورم ولی بعضیا میگن داری راه میری باید اب بخوری چیکار کنم

برای مشکلم یه صلوات میفرستی دوستم؟ حال دلم بده 😢

معلومه باعنوانت همه میان.مگ پول میدنک بازار گرمی میکنید اگ قصدتعریف کردن داری ک تاپیک زدی پس بایدبدونی ک میخوننت هستین نیستین چیه دیگ

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
من یه هفتس میرم پیاده روی اصلا اب نمیخورم ولی بعضیا میگن داری راه میری باید اب بخوری چیکار کنم

آب رو طعم دار کن 

با هر چی

انواع میوه یا نعنا لیمو هر چی که فکرش رو بکنی

اونوقت با میل آب میخوری

پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست    از بس که گره زد به گره حوصله ها را...
2706