2733
2739
عنوان

خاطرات روزه خوردنای غیرعمدی 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 24 پست

یه بار مامانم اینا خونه نبودن منم از خواب بیدار شدم گشنم بود خوابالو رفتم اب خوردم یکم هم انگور خوردم بعد باز خوابیدم مامانم اینا اومدن منم بیدار شدم یادم افتاد روزه بودم اب و انگور خوردم 😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بار کلاس چهارم یا پنجم بودم از مدرسه اومدم یادم رفت روزه ام. رفتم سر یخچال برنجو آوردم بیرون قشنگ ی دل سیر خوردم . بعدش فرنی خوردم بعدشم چند تا خرما. ابم خوردم باز رفتم سراغ خرما یدونه دیگه بخورم یهو یادم افتاد روزه ام😋😋مامانم حموم بود رفتم پشت در حموم بعش گفتم خندید گفت حواست نبود اشکال نداره. از اون روز همه اش دوس داشتم بازم حواسم نباشه روزمو بخورم که دیگه همه اش یادم موند😅😅

منو جاریم پارسال حامله بودیم روره نبودیم رفتیم بیرون خرید چون خودمون روزه نبودیم اصلا حواسمون نبود که ماه رمضونه خیلی گرسنمون بود دوتا پیراشکی گرفتیم خییییلی ریلکس داشتیم راه میرفتیمو میخوردیم بعد دیدیم همه یه حالتی دارن مارو نگاه میکنن خودمون نفهمیده بودیم که چرا اینجوری نگامو میکنن وقتی به آخر پیرا شکی رسیدیم تازه یادمون افتاد الان ماه رمضونه انقدر خندیدیم 

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک‌.....  
2731

یادمه از زولبیا بدم میومد

دم افطار موقع سفره چیدن گفتم بذار یه بار مزه کنم ببینم چه جوریه خلاصه یه زولبیا کامل خوردم😅تازه دوستم نداشتما😅

کل خانواده فقط نگاه میکردن به روی خودشون نمیاوردن

آخر تا الله اکبر اذانو گفت فهمیدم چی شده

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

خیلی دیگه پیش اومده بود مثلا خونه خواهرشوهرم بودم حواسم نبود رفتم پارچ آب برداشتم خوردم حالا روزه م نبودم خواهرشوهرم و شوهرش نگام کردن بعدش که دوزاریم افتاد گفتم وای حواسم نبود ههههه⁦☹️⁩

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
منو جاریم پارسال حامله بودیم روره نبودیم رفتیم بیرون خرید چون خودمون روزه نبودیم اصلا حواسمون نبود ک ...

وااای خخخخخخخ

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
2740

سال اول دبیرستان 😕😕 

داداشم کارت پایان خدمت گرفت با ی جعبه شیرینی اورده بود .اونم نون خامه ای 🤣🤣🤣

سیر نشستم خوردم ..بابام 😭😭😭😭 دیدم گفت مگه تو روزه نبودی 🤤🤤🤤 .کوفتم شد 😂😂😂😂 

باور میکنی یادم نبود 🤣🤣🤣🤣روزه گرفتم 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔