2737
2734
عنوان

تاپیک گلمهرم تصادف کرد چی شده ؟

1156 بازدید | 16 پست

من تو ذخیره ها گذاشته بودم ،الان دیدم نیست 

دخترش حوب شد 

چرا تاپیک رو حذف کردن؟؟

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

احتمال گزارش زدن براش کمه بنظرم خودم نی نی یارها حذفش کردن

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738
احتمال گزارش زدن براش کمه بنظرم خودم نی نی یارها حذفش کردن

خوب چرا حذف کردن 

ما که دعا می کردیم 

خوب چرا حذف کردن  ما که دعا می کردیم

نمیدونم من که نی نی یار نیستم.اینکه میگم گزارش نزدن بخاطر اینه که فکر نمیکنم یه همچین‌آدم‌پستی وجود داشته باشه که بخاد برای اون تاپیک گزارش بزنه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

دخترش چیی شد بچها کدوم بیمارستان بود ؟تهران بود؟

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
دخترش چیی شد بچها کدوم بیمارستان بود ؟تهران بود؟

خبری ازش نشد 

الان چند روزه پی گیرم 

تاپیکش رو هم نی نی سایت برگردوند ولی خبری ازش نیست 

بچه ها می گفتن تهران بوده 

2706