2737
2734
عنوان

خسته شدم از نقش بازی کردن.....کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1944 بازدید | 128 پست

عزیزم منم مث شما . تو شهر غریبم. مادرمم پیشم نیست. که یه کم بذارمش پیشش . الان 5 سالشه هیچ کاری نکردم کلاسی نرفتم تفریحی نکردم دیگه چند وقته دارم میرم کلاس . چون دارم دیوانه میشم . 

وزن اولیه ۸۵ وزن هدف ۶۰ 🍁🍁🍁🍁🍁

هرکسی توی زندگی مشکلاتی داره.یکی دهساله بچه دار نمیشه و حسرت بچه دار شدن به دلش میمونه.یکی هم مث شما دوتا بچه داره و خسته میشه.یکی شوهر نمیکنه و سنش بالامیره و خواستگار نداره افسرده میشه تو خونه پدرش و یکی دیگه هم زود ازدواج میکنه و...یکی بچه مریض داره مث خواهر من یکی هم شوهرش سکته کرده و دراز کشه.همه مشکل دارن.همه درد دارن.مدیریت اینکار مهمه تر از همه چیزه.با یک نفر که بهش نزدیکی و عاقله مشورت کن .یا همین نظراتو بخان و انجلم بده.ولی در کل باید با خودت کنار بیای.با خود کنار اومدن مهمتر از همه ایناست.خسته نباشی آبجی جان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 32  بچهام بزرگن 15 و  11 ساله دخترن بچهام خپبن خدارو شکر مث خواهر میمونیم با هم خیلی ح ...

خوب منم شوهرم همین جوره وقتی عصبانی میشه هیچی نمی گم تا فرو کش کنه بعد یک دو روز که آروم شد اگه مقصر باشم معذرت می خوام اگرم اون باشه که معذرت می خواد... اولش که اینجوری نبود عادتش دادم بهتر شده الان منم22 سالمه هفت ساله ازدواج کردم

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
من 32  بچهام بزرگن 15 و  11 ساله دخترن بچهام خپبن خدارو شکر مث خواهر میمونیم با هم خیلی ح ...

شوهرت مریضه مشکل عصبی داره خیلی راحت با دوتا قرص بهتر میشه راضیش کن برین روانپزشک.خیلیا بادوتا قرص خوب شدن مث خود من.مشکلات الان زیاده همه عصبین.کسی که بعد عصبانی شدن معذرت خواهی میکنه یعنی ادم خوبیه ولی مشکل داره مشکل.دست خودش نیس.ایشالله مشکلت حل شه آبجی

2731
خوب منم شوهرم همین جوره وقتی عصبانی میشه هیچی نمی گم تا فرو کش کنه بعد یک دو روز که آروم شد اگه مقصر ...

عزیزم اون لحظه که اعصابامونو خورد میکنه میدونی چه فشاری میاد 

دیکه صبر و تحملم اندازه داره 

شوهرت مریضه مشکل عصبی داره خیلی راحت با دوتا قرص بهتر میشه راضیش کن برین روانپزشک.خیلیا بادوتا قرص خ ...

دکتر رفته ولی قرص که مصرف میکنه از نظر جنسی دیگه فعالیت نداره واسه همین نمیخوره

هرکسی توی زندگی مشکلاتی داره.یکی دهساله بچه دار نمیشه و حسرت بچه دار شدن به دلش میمونه.یکی هم مث شما ...

درسته عزیزم من همیشه به اونایی که مشکل دارم نگاه می کنم زندگیم رو شکر می کنم کنار اومدم با این وضعیت اما کسی رو ندارم که کمک بخوام.... همه دورو یام جز شوهرم افکارشون پوسیدس و سطح پایین فقط جلو پاشون رو نگاه می کنن درک نمی کنن مسخره می کنن حتی بیشتر خودشون از من مشورت می گیرن با این که از همه کوچیک ترم ولی من خودم الان تو کار خودم موندم.... می دونم سختیم همین چند ساله بعدش که بزرگتر بشن کلاس می رم نقاشی شنا موسیقی... هرچی که آرومم کنه... فقط الان موندم چه طور خودمو بازسازی کنم که انرژی و هیجانی بمونه برا اون موقع

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2740
ببرش دکتر مغزو اعصاب.میاد دکتر؟

نه میگه من خوبم چی بم دیگه بهش زیاد اسرار کنم باز سر ضدا میکنه

اره منم خوردم میدونم.ولی باز چیزایی باید بخوره که جنسیشو قوی کنه.یا دوز قرصاشو کم کنه زیر نظر پزشک.به پزشکش بگو چون جنسی ضعیف شده قرصاشو نمیخوره.دکتر راهکار میدت آبجی جان.

چرا تو طب سنتی دنبال راهکار نمی گردین آخه اکثر عصبانیت این ایجور آدما ماله غلبه مزاجه... مثل سوداو... که بدنو بهم میریزه حجامتم خوبه خون رو تصفیه می کنه. من اکثرا مخصوصا وقتی می بینم حالش سرجاش نیس یا داغونه دمنوش آرام بخش و شربت بیدمشک و بهار نارنج... میدم بخوره آروم میشه این موقع ها دوروبرش زیاد نمیرم چیزی ازش نمی خوام کلا مدارا می کنم بعدا که آروم بود و سرخوش تلافی  

اره منم خوردم میدونم.ولی باز چیزایی باید بخوره که جنسیشو قوی کنه.یا دوز قرصاشو کم کنه زیر نظر پزشک.ب ...

مرسی عزیزم بابت راهنماییتون 

مچکر و ممنونم 

من خودم به شخصه چند ساله تموم مشکلاتمون رو با طب سنتی حل می کنم حتی مریضی بچه ها.... خیلی بهتر و بی ضرره امتحان کن انشالله امید به خدا حل میشه

2706