2737
2734
عنوان

دوستانم کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 8893 بازدید | 1419 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوندم دوست من انشالا شفا پیدا کنه💜

خیلی محبت کردی ممنون از وقتی که گذاشتی.حاجت روا باشی انشاالله

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند
سلام من خوندم امشب سوره حشر رو انشالله ب حق این شب عزیز خداهمه بیماران رو شفا بده

سلام عزیز.بسیاااار ممنونت.الهی شماهم حاجت روا باشی و خیردنیاو اخرت را ببینی

2738
سلام دوست عزیز.ممنونم که اینجا تشریف آوردی.کیارش کوچولوی چهارماهه پسر یکی از دوستان نینی سایتیمون دو ...

ایجان.میبخشید من از دیروز صبح اصلا نیومدم نی نی سایت.انشاالله فرداشب واسه ش میخونم.انشاالله شفای عاجل

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
سلام دوستان عزیز.کیارش کوچولوی 4ماهه، پسر یکی از دوستهای نینی سایتیمون از عید متاسفانه دچار تشنج مقا ...

انشاا... که به حق این شب های عزیز زودتر خوب بشه منم براش 133 تا صلوات میفرستم

میشه برا مامان شدنم و همه منتظرا یه صلوات بفرستید ممنون😚😘😙
ایجان.میبخشید من از دیروز صبح اصلا نیومدم نی نی سایت.انشاالله فرداشب واسه ش میخونم.انشاالله شفای عاج ...

زنده باشی.خیلی لطف کردی تشریف آوردی عزیز.انشاالله بحق این ایام وصداهای این جمع شماهم حاجت روا باشی.ممنون از وقتی که میگذاری

انشاا... که به حق این شب های عزیز زودتر خوب بشه منم براش 133 تا صلوات میفرستم

متشکر از لطفتون.خیر عمر و عزیزانت را ببینی.خیلی محبت میکنی

سلام عزیزم منم براش سوره ی حشرمیخونم ،ایشالا مادرش  وتمام بچه هایی که تواین تاپیک دعا کردن توای ...

متشکر ازمحبتت خیلی لطف میکنی.الهی آمین به دعاهای خیرتون.انشاالله خیرترین خیرها برای همه ی عزیزان امشب به امضای آقاامام زمانمون عج برسه و شما دوست گرامی هم حاجت روا باشی

2706