2726
عنوان

دوستانم کمک کنید

8893 بازدید | 1419 پست

دوستان عزیز نینی سایتی من سلام

ماه رمضان بر شما مبارک و طاعاتتون قبول انشاالله

از همتون التماس دعا دارم.

پسر چهارماهه ی دوستم از عید ناگهانی تشنج میکنه و همش توی ICU هست.انقدر رگهاش کوچکه و بدنش حساس که حتی برای آزمایش گرفتن یاری نمیده.

ممنون میشوم با توسل به خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها با دلهای مهربونتون یک حدیث کسا به نیت شفای کیارش کوچولو بخوانید.

خدا هیچ پدر مادری را با بچش آزمایش نکنه.

تن عزیزانتون به ناز طبیبان نیازمند مباد.

میگن آقا امام زمانمون به مجالس ختم حدیث کسا توجه ویژه دارند.انشاالله بحق محسن خانم فاطمه زهرا س دستهامون خالی برنگرده و دل این پدرمادر توی این روزهای عزیز شاد بشه.

خدا خیرتون بده

ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون میشم اگر توی گروهی دوستانه هستید از عزیزانتون بخواهید مارو در این ختم یاری بدهند.شاید به حرمت دعای یکی از شماعزیزان این کوچولو سلامت به خانوادش برگرده.

متشکر از مهربونیتون.این روزها وشبها دعاش کنید.خدا عزیزانتون را نگهداره انشاالله

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خوندم حدیث کسا . بحق حضرت فاطمه زهرا(س) همه بیماران شفا پیدا کنند مخصوصا نوزادان و کودکان ، کیارش کوچولو هم همینطور هر چه زود تر بحق بزرگی خداوند ،شفا پیدا کنند

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

این دوست عزیزم هم از قدیمیهای نینی سایت هست.با اسم کاربری soha.خداخیرتون بده بادلهای مهربونتون دعا کنید بچش را سلامت به خونه ببره

دوستان عزیز

این دوست نینی سایتیمون را دعاکنید به حق این ایام عزیز بچش رو سالم دوباره بغل بگیره و به خونه ببره

چند روز پیش که رفتم ملاقاتش از رگ گردن بچه برای آنژیوکت رگ گرفته بودند.

گویا اونهم جواب نمیداده بردن اتاق عمل و از رگ اصلی ران رگ گرفتن.انقدر کمخون شده بهش خون زدن.

خداهیچ پدرمادری را با بچش امتحان نکنه

میگن آقا امام زمانمون عجل الله تعالی فرجه الشریف به مجالس ختم حدیث کسا نظر ویژه دارند.ایت الله بهجت هم برای شفای بیماران قرائت حدیث کسا را سفارش کردند.

از نینی سایت عزیز و نینی یار ۳عزیز خیلیییییییی ممنونم که تاپیک را سنجاق کردن که دوستان ببینن.

خدا میدونه به دعای دل کدوم یک از شما عزیزان دستمون خالی برنمیگرده.

دوست نینی سایتیمون را توی شرایط سختش تنها نذاریم.

شاید دعای دل شکسته ی شما دوست عزیز باز کننده ی گره این مشکل باشه.

حدیث کسا خیلی کوتاهه

دریغ نکنید.خداخیرتون بده و انشاالله خیرش به زندگی خودتون برگرده

2706