2737
2734
عنوان

وزن نوزاد

89 بازدید | 10 پست

سلام دخترمن الان۵۰روزشه وزن تولدش۲۴۸۰بوده الانشده۳۸۳۰بنظرتونخوبه

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱
2
100%
۲
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوبه نگران نباش، بعد از هر بار شیردهی خودت یکم شیرخشک هم بهش بده بذار زودتر وزن بگیره، خودت هم کاچی ...

شیر خشک چی بدم بهتره بعد خودش پرخور هست غذا مثل چیا بخورم بهتره ممنون میشم بهم بگی

2740
شیر خشک چی بدم بهتره بعد خودش پرخور هست غذا مثل چیا بخورم بهتره ممنون میشم بهم بگی

شیرخشک نان بده، پس اگه رو نموداره بیشتر از یک وعده شیرخشک نده، اگه شیر خودت فراوون هست که اصلا نده، من شیرم متوسط بود برای همین روزی دو یا سه بار شیرخشک میدادم، برای افزایش شیر: 

پودر گالاکتومید که هم مکمل هست هم شیرافزا رو بخور، شنبلیله شیر رو زیاد میکنه برای همین اشکنه خیلی تاثیر داره، مایعات و شیر با شیره خرما هم بخور ، حتما مکمل شیردهی بخور، آب ماهیچه و روغن خوروشت هم شیر رو چربتر میکنه، کره بخور ، فرنی آرد برنج بخور، کاچی ...

شیرخشک نان بده، پس اگه رو نموداره بیشتر از یک وعده شیرخشک نده، اگه شیر خودت فراوون هست که اصلا نده، ...

ممنون عزیز من تو بارداریم ازاین پودر افزایش شیر خوردم الانم دوباره شروع کردم ازاین‌رو قرص شیرافزا وعرق رازیانه میخورم شیر و خرما ولی هویج و مایعات هم زیاد میخورم غذا هم بدنیست میخورم نمیدونم شیرم خوبه یا نه ولی پایگاه میگه وزنش خوبه دیگه توکل بخدا تا ده روز دیگه صبرمیکنم واکسن دوماهگیشه ببینم وزنش چه جوره اگه خوب بود که هیچ خوب نبود چون روز اول شیر نداشتم شیر خشک نان گرفتم دوسه دفعه دادم بعد شیر خودم اومد دیگه ندادم حالا داده روز صبرمیکنم ببینم چی میشه