2726
عنوان

وزن نوزاد

89 بازدید | 10 پست

سلام دخترمن الان۵۰روزشه وزن تولدش۲۴۸۰بوده الانشده۳۸۳۰بنظرتونخوبه

تعداد رای : 2
نظرسنجی
۱
2
100%
۲
0
0%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خوبه نگران نباش، بعد از هر بار شیردهی خودت یکم شیرخشک هم بهش بده بذار زودتر وزن بگیره، خودت هم کاچی ...

شیر خشک چی بدم بهتره بعد خودش پرخور هست غذا مثل چیا بخورم بهتره ممنون میشم بهم بگی

شیر خشک چی بدم بهتره بعد خودش پرخور هست غذا مثل چیا بخورم بهتره ممنون میشم بهم بگی

شیرخشک نان بده، پس اگه رو نموداره بیشتر از یک وعده شیرخشک نده، اگه شیر خودت فراوون هست که اصلا نده، من شیرم متوسط بود برای همین روزی دو یا سه بار شیرخشک میدادم، برای افزایش شیر: 

پودر گالاکتومید که هم مکمل هست هم شیرافزا رو بخور، شنبلیله شیر رو زیاد میکنه برای همین اشکنه خیلی تاثیر داره، مایعات و شیر با شیره خرما هم بخور ، حتما مکمل شیردهی بخور، آب ماهیچه و روغن خوروشت هم شیر رو چربتر میکنه، کره بخور ، فرنی آرد برنج بخور، کاچی ...

شیرخشک نان بده، پس اگه رو نموداره بیشتر از یک وعده شیرخشک نده، اگه شیر خودت فراوون هست که اصلا نده، ...

ممنون عزیز من تو بارداریم ازاین پودر افزایش شیر خوردم الانم دوباره شروع کردم ازاین‌رو قرص شیرافزا وعرق رازیانه میخورم شیر و خرما ولی هویج و مایعات هم زیاد میخورم غذا هم بدنیست میخورم نمیدونم شیرم خوبه یا نه ولی پایگاه میگه وزنش خوبه دیگه توکل بخدا تا ده روز دیگه صبرمیکنم واکسن دوماهگیشه ببینم وزنش چه جوره اگه خوب بود که هیچ خوب نبود چون روز اول شیر نداشتم شیر خشک نان گرفتم دوسه دفعه دادم بعد شیر خودم اومد دیگه ندادم حالا داده روز صبرمیکنم ببینم چی میشه