2726
عنوان

این درخت توت هستش توی حیاط ما؟😞+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2549 بازدید | 108 پست
ما دوساله کاشتیم ..همدانم اینجا هوا سرد تره .. ولی گل محمدی مون برگاش کامل در اومده رسیده به غنچه د ...

اون غنچه ی من هم گل محمدیه؟

چون بویی نداره اصلا.فقط قرمز و درشت میشه‌

اینم جعفری و گشنیز کنار هم کاشت بابام سال پیش واسم توی حیاطمون

ولی منه بی لیاقت بهشون نرسیدم. بوته اش خراب شده و زردی داره و لکه شده برگاش.کاش میکندم به موقعش هر دفعه که رشد میکرد و میدادم به همسایه ای فامیلی کسی....لیاقت ندارم دیگه😯😥😥😥

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
مشکل باروری اضافه شد😐

اینم یه امتحانه دیگه ...همه توی این دنیا مشکل دارن .توی همین نی نی سایت هم کم نیستن .منم دارم .میخوای بگم😅؟تموم این سختی هامیگذره و یه روز نگران درس های بچه تی .بعد نگران ازدواجش و...بیخیال باش .به دلت غصه راه نده .تو باارزش تر از اونی هستی که ناراحتی به دلت راه بدی .اونی که گفتم رو با خلوص نیت انجام بده.اگه حاجت نگرفتی ازم نگذر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توت مال تابستونه اینا توت نیستن

2ساله تو حیاطتونن ننه چجوری ندونستی توت نیس؟😜

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
خوشبحالتون حیاط دارین میشه یه عکس کلی از حیاطتون بدین؟؟؟

خیلی خیلب کثیفه حیاط😆😆😅

یه باغچه مستطیلی دراز دارم که یه گوشش بوته گل و غنچه های سفید و قرمزه.

وسطش هم گشنیز و جعفریه که انقدر نکندم و بهشون نرسیدم پوکیدن.

یه گوشش(اکثر باغچه)هم خاک و کثافت گرفته.

اون طرف حیاط دو عدد درخت انگور و توت هستش(البته اگه توت باشه و توت بده)

عکس گل و انگور و بوته جعفری رو گذاشتم

اینم عکس درختا

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
توت مال تابستونه اینا توت نیستن 2ساله تو حیاطتونن ننه چجوری ندونستی توت نیس؟😜

حالا دوستان میگن که هست🙄شاید رسید و توت شد...

از حیاط استفاده نکردیم.فقط از پاییز و زمستون حیاط رو باز کردیم.(دست صاحبخونه بوده حیاط)

زود# قضاوت نکنیم☺

خدا منو ببخشه دیروز سر یه مشکل تا جایی که شد هوامو داشت و قلبمو آروم کرد.ولی منه ناشکر نالیدم و بد ب ...

مطمئن باش میبخشه.خدا میگه اگه مردم میدونستن من چقدر مشتاق قدم هاشون به سمتم هستم ،تموم بند بند وجودشون از شوق رسیدن به من پاره میشد😍😍صد بار اگر توبه شکستی بازا

از حیاط استفاده نکردیم.فقط از پاییز و زمستون حیاط رو باز کردیم.(دست صاحبخونه بوده حیاط)   زو ...

آییییی سر جدت این کلمه قضاوت و دیه نگو گندش تو سایت دراومده برا هرچیز نامربوط و بیخودی بکارش میبرین 😖

قضاوت برا درخت توت آخه خدا😩

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
مطمئن باش میبخشه.خدا میگه اگه مردم میدونستن من چقدر مشتاق قدم هاشون به سمتم هستم ،تموم بند بند وجودش ...

آخه به بدترین شکل ممکن توی عمرم ناشکری و کفر کردم.شدییییید‌

دیروز کاری کردم و جوری سر هیییچ و پوچ غم و غصه خوردم و اطرافیانم رو رنجوندم که همه باید باهام برخورد میکردن و و حرفای بد و برخورد های زشت میدیدم از اطرافیانم! ولی هیییچی نگفتن و دلداریمم دادن و درکم کردن و گفتن حق با توئه!(همشم کار دعاهام و خدا بود)

اما بعد از کفر و ناشکری یهو جوری  دو ساعت بعدش حرفایی از عزیزم شنیدم که مردم و زنده شدم.

یادم نیس دقیق.ولی درخت خیلی بلنده اصن توتاشو نمیخوریم همش میریزه

خوب چند روز یک بار پارچه بگیرید زیرش بتکونید 

حیفه😋

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
آییییی سر جدت این کلمه قضاوت و دیه نگو گندش تو سایت دراومده برا هرچیز نامربوط و بیخودی بکارش میبرین ...

قضاوت سر حیاط و خونه کسی😅😂😂😂😂😂😂

خخخخ

جدا؟ من نشنیدم توی سایت...

ایشالله نه بابا قربونت تو چرا

لیست مشکلات من.

وزن بالا 127بودم .الان 99😐

موهام به شدت میریزه .و کم پشته جلوش طوری که همه میگن😯

پنج سال پشت کنکوربودن درصورتی دوستام لیسانس دارن

کمبود خواستگار به خاطر مشکلات بالا😂😂

خسته شدن از زندگی

عدم اعتماد به نفس در جمع 😯

و...در حال رژیمم.

2706