2737
2734

عكس كيو؟ 

عكس خيانت رو ؟

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

خدا اول نسرين رو لعنت كنه

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

حقش مرگ نبود ولی زندگی هم بدردش نمیخورد قضاوت سخته چون تو مقعیتشون نیستیم

کاش خانومه جدا شده بود.صیغش میشد.یا دوست میشدن راحت بی دردسر.خانومه رو اعدامم نکنن خودش عذاب وجدان داره.

تازه بیچاره اونایی شوهراشون مجبور بتن فروشیشون میکنن بعد اعصابشون خورد میشه یچی میزنن توسرشوهره اون نیمیره زنه اعدام میشه و متهم ب خیانت اون چیبگه

A A
حقش مرگ نبود ولی زندگی هم بدردش نمیخورد قضاوت سخته چون تو مقعیتشون نیستیم کاش خانومه جدا شده بود.صی ...

خیانت در هر صورت اخر عاقبت خوشی نداره

تو لاتاریِ زندگیِ منی  

نسرین بعد از مرگ شوهرش با هوشنگ ازدواج کرده و ازش بچه داره؟

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2706