2737
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته

98 بازدید | 10 پست

از عصر نمیتونم اشکامو کنترل کنم 

از ی طرف ضرر مالی خورده دو میلیون نیم بهمون از ی طرف هزینه زایمانمو کنار نذاشتم زنگ زده بودیم ب خانواده شوهرم واس احوال پرسی مادر شوهرم خوب حرفید اما پدرشوهرم  دلمو شکستاصلا حالمم نپرسید فقط برگشت گفت بابات موقع خواستگاری ایراداتتو گفت اما نگف قراره پسر مارو ازمون جدا کنی ...والا من ب پسرش هیچ وقت نگفتم نرو خونشون یا زنگ نزن اا اینا فکر میکنن من میگم....عید هم نتونسته بودم برم چون دکتر گفته راه دور نرو از اونجا هم شاکی بود ...خلاصه کلی حرف بارم کرد....قط کرد..از ی طرف بابا مامان خودم وضعمو درک نمیکنن  بخدا خستمممممممم دلم نمیخواد دیگه زندگی کنم....فقط شوهرمه ک بهش دل گرمم 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراشرایط یه زن باردارو درک نمیکنن عوض دلگرمی دادنشونه 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2728

مشکلات مالی رو ول کن خدا بهت سلامتی بده ب این فکر کن ک تا چند وقت دیگه ثمره عشقتونو بغل میکنیدو گلی باهاش سرگرمی  ببین اون تو دلیت الان ناراحته غصه نخور گلم برو شوهرتو بغل کن و سه تایی راحت بخوابید اصل کار خودتونید برات صلوات میفرستم

ناراحت نشو حالا بزرگتر بوده یچیزی گفته...این حرفا توو همه زندگیا هست.خداروشکر ک همسرتون خوبن ایشالا همیشه باعث دل گرمی شما بشن.ب فکر خودت و بچت و شوهرت باش.اصل شوهره... .برا من ک نامزدم دلمو میشکونه😂نمیفهمه😂از این حرفا شکننده میزنه.. مامانش دلم و گرم میکنه.آرزومه ی روزی عاقل شه خودش دل منو گرم کنه😂 و من اینقد حس بد بهم دست نده.اصصصلا ناراحت نشو ب قول مادر نامزدم ی گوش و در کن یکی  و دروازه..الانم بارداری حساسی ولی خب به اصل های زندگیت فکر کن و انرژی مثبت بگیر کللللی💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

ناراحت نشو حالا بزرگتر بوده یچیزی گفته...این حرفا توو همه زندگیا هست.خداروشکر ک همسرتون خوبن ایشالا ...

مرسی عزیزم خدا تورم خوشبخت کنه

2738
خانواده خودت چرا؟؟

نمیدونم والا درکشون خیلی پایینه از بچگی مارو اینجوری بزرگ کردن ک همیشه در حال حرص خوردنیم از دستشون

چراشرایط یه زن باردارو درک نمیکنن عوض دلگرمی دادنشونه 

همونو بگو بخدا....فقط برام دعا کن 

مشکلات مالی رو ول کن خدا بهت سلامتی بده ب این فکر کن ک تا چند وقت دیگه ثمره عشقتونو بغل میکنیدو گلی ...

مرسی عزیزم خدا حاجت دلتو بده....