2737
2734
عنوان

IVF های تیرو خرداد ۹۸ بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 80905 بازدید | 5616 پست
انقد خنگ شدم از بس که ذهنم درگیره هرکی هر سوالی میپرسه فک میکنم درمورد منه  هرکی هرچی میگه فکر ...

😂😂😂😂😂اخی ایشالا مال تو هم مثبته

به زودی مادر میشم😊خدا اینو میخاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂😂اخی ایشالا مال تو هم مثبته

همچنین عزیزم 

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
2728
دلوانا دلم روشنه برات 

قربون دلت مهربون

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه

ماه پیش دوتا جنین انتقال دادم با میکردو، روز ۱۱ انتقالم منفی شد، الان ۴۵ روز از اول خونریزی میگذره، ولی هنوز پریود نشدم، آزمایش هم دادم، منفی شد، دارم دق میکنم بخدا

یکی از دوست ای شوهرم مشکلشون مثل ما بود دیروز شنیدم طبیعی باردار شده، البته شوهراون واریکوسل داشت عمل کرد مورفولوژی طبیعی بعد عمل ۱ درصد شده، مورفولوژی شوهر من صفره صفره، تحرک هم نداره

دیگه نمیدونم خدا صدامو میشنوه یا نه

تنظیمات بدنم قاطی شده نمیدونم چیکار کنم

دوستان گلم منiui  کردم و شنبه باید ازمایش بدم ،دعام کنین 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2740
سلام دلوانا جان، یعنی چی بخاطر اسپرم های شوهرته؟مشکلشون چیه؟

اسپرم هاش ضعیف باعث میشه جنین از یه حدی بیشتر رشد نکنه

ماه پیش دوتا جنین انتقال دادم با میکردو، روز ۱۱ انتقالم منفی شد، الان ۴۵ روز از اول خونریزی میگذره، ...

برات ناراحت شدم گلم ایشالله زود زود زود دامنت سبز میشه 

هممون ناراحت دلشکسته ایم ایشالله خدا یه نگاهی به دلمون کنه

دوستان گلم منiui  کردم و شنبه باید ازمایش بدم ،دعام کنین

عزیزم از صمیم قلبم برات دعا میکنم مثبت باشی مارو از خودت بیخبر نذار

2706