2726
عنوان

IVF های تیرو خرداد ۹۸ بیاین باهم باشیم

80877 بازدید | 5616 پست

واییی خیلی میترسم منتظرم پری بیاد تا برم برای سونو دوره امپول زدن هام شروع میشه خیلی استرس دارم اگه نگیره چی😔😔😔😔

هرچند میدونم به بار اول نباید امید داشته باشم اصلا خانوم گل های که شرایط یکسان داریم بیاید باهم باشیم و از حال هم باخبر شیم یکم بهم دل داری بدیم

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه

چرا نباید به بار اول امید داشت؟؟؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا نباید به بار اول امید داشت؟؟؟

اخه اکثرا بار اول جواب نمیگیرن 

کاش میشد از بار دوم شروع کرد😅😅😅

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
من خودم بار اول شد در ضمن یه دونه تخمک با یه جنین داشتم مونده دکتر چطوری عمل کنه البته اول خدا 

عزززییییزززم خدارو شکر ایشاالله نی نی تون تنش سالم و سلامت باشه

وجود خدا و ایمان بهش که انکار ناپذیره

من فردا پانکچر دارم. اصلاً استرس نداشته باشین، واقعاً اونقدری که آدم فکر میکنه سخت نیست. من بار دومم ...

به امید خدا بار اخرتونه و به همین زودی ها خبر بارداریتونو  بهمون میدین❤❤❤❤

امپول هاتونو زدین درد یا دردسر نداره اذیت نمیکنه ؟؟؟

من حس میکنم هم ورم میکنم هم درد داره هم هایپر میشم کلا دیدم منفیه

من هم از امروز شروع میکنم آمپولها رو ولی کاملا به بار اول امیدوارم ان شاالله که میگیره 

ایشاالله عزیزم به امید خدا یه نی نی ناناز و گوگولی میاد تو بغلت

سلام منم منتظرم پری بشم برم سونو میگم الان تغذیتون چ جوره چکارای میکنید؟ 

عه شما پس مثل خودمی

هیچی همه چی میخورم چیز خاصی نمیخورم ولی میگن از وقتی امپول زدن شروع شه باید گرمی بخوری 

شما استرس نداری بار اولته 

میشه هی از خودت بهم خبری بدی عزیزم در جریان حال هم باشیم اینجوری استرسم میاد پایین

2706