2737
2734

با بچم رفتم حمام.تلفن رو هم بردم.از این بی سیماس.گذاشتم رو سبد حمام.شوهرم کار واجب باهام داشت.با شوهرم حرف زدم اومدم بزارم سر جاش لیز خورد رفت تو تشت آب بچم.سریع درش آوردم و باتریشو در آوردم.زود اومدم بیرون سشوار گرفتم.بعدم گذاشتم تو سطل برنج.تا سشوار میگرفتم ازش آب میچکید.اصلا یه دو ثانیه شد زود در آوردم.اینقدر آب رفته توش.یعنی درست میشه؟شوهرم کلمو میکنه.اینقدر گوشی گرون شده تو این اوضاع خرج بزارم رو دستش.تازه کلی داده بود باتری نو خریده بود.بچه ها دعا کنید درست بشه.کی از تو سطل درش بیارم؟چند ساعت باید بمونه؟میخوام شوهرم نفهمه.ساعت ۱۱ گذاشتم.

خاموش کن باطریش و دربیار همه رو بذار چندساعت تو برنج بعدم سشوار

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایشالله چیزی نمیشه 🙂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738
شما امتحان کردی؟درست میشه یعنی؟همین کارو کردم.چند ساعت تو برنج بمونه؟

برا گوشی موبایلم اره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بذار حالا حالا ها باشه همین که زود باتری و دراوردی کار خوبی کردی دوست بابام میگفت گوشیش تو جوی اب افتاده رفته جلو اینم برشداشته ازاون همه اب باطری و دراورده گذاشته تو سطل برنج بعد یه روز درست شده

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

تشت اب رو خالی کن رو سرت 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

این چه کاری بود آخه😕😕😕😕

گذشته از شوخی بزار تو سطل لای برنج ،،دو روز بمونه

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
بذار دوروز تمام تو سطل برنج من گوشی همراهم رو این کار رو کردم چیزیش نشد .میتونی باطریشم دربیار .شاید ...

وقتی افتاد خاموش شد سریعم باتریشو در آوردم.سشوار گرفتم گذاستم تو سطل برنج.تا دو روز شوهرم میفهمه که.البته تلفنمون دو تا گوشی داره از این پاناسونیکاس.خوبه بگم نمیدونم کجا افتاده.کاش گیر نده کجاس

2706