2733
2734
عنوان

تهوع و استفراغ بارداری

280 بازدید | 36 پست

چیکار کنم تهوع و استفراغم رفع بشه

هیچی نمیتونم بخورم حتی آب هم نمیتونم بخورم 

توروخدا کسی تجربه مفیدی داره کمکم کنه دارم تلف میشم از گشنگی

نی نی کوچولوی مامان خوشحالم که هستی🤩😍🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
دکتر میگه پسته شور بمکی و یا چوب شور بخوری بهتر میشی. من خودم حالم بد نشد که بخوام امتحان کنم ولی شم ...

مرسی عزیزم امتحان میکنم حتما

تو منطقه ی ما واسه تهوع و استفراغ زن حامله یدونه گنجشک کباب میزنن میدن بخوره واقعا واقعا معجزه میکنه ...

وای جدی؟

این نیز بگذرد... 

من تا هفته 16 حالم بد بود، الان یادم نمیاد حتی! 

انقد که خوش میگذره😍

شکم کوشولو نقلی، وروجک دائم تو دلم وول میخوره و لگد میزنه!  

سه چهار ماه اول عذاب!  باز وسطاش عشق و حال و لذت بارداری... 

تا دو سه ماه آخر دوباره سختی ها شروع میشه😅

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706