2733
2734
عنوان

انقد بدم میاد تو تالار عروسی بعضی زنا هی لباس عوض میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1867 بازدید | 86 پست
من موندم چطوری میارن با خودشون همون یه لباسم تو راه ممکنه چروک شه چه برسه چند تا رو حمل کنی 😄 آدم ...

همون ادم مانتو شالشو ک درمیاره هی میگه کجا بذارم بعد اینا چن دست لباس😐😐

زندگی با یاد خدا زیباست💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی ما داریم شما ندارین😂

از همشون خوششون میاد، نمیدونن کدومو انتخاب کنن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
پس باید بیای جاری های منو ببینی هر نیم‌ساعت لباس عوض میکنن همشم شیک و گرون قیمت تکراری هم‌نمیپوشن... ...

مطمعنا ازشونم خیلی شیک تر و خوشتیپ تری... چون بنظرم کسایی ک این کارو میکنن اعتماد ب نفس ندارن و هی میخوان کاری کنن ک ب چشم بیان

زندگی با یاد خدا زیباست💖
2728
پس باید بیای جاری های منو ببینی هر نیم‌ساعت لباس عوض میکنن همشم شیک و گرون قیمت تکراری هم‌نمیپوشن... ...

حتما با خودشون چمدون میارن تو سالن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
همون ادم مانتو شالشو ک درمیاره هی میگه کجا بذارم بعد اینا چن دست لباس😐😐

جای این کارا آدم هیکل شو درست کنه گونی هم بپوشه همه مبهوت میشن

ولی بدهیکل باشه شونصد تا لباس لاکچری هم عوض کنه هی بدتر میشه

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
اصلا نمی فهم لباس دوباره عوض کردن تو عروسیا یعنی چی 🤔🤔🤔🤔

یعنی نشون دادن خودشون. یعنی من خیلی نیاز دارم دیده بشم .

به نظرم فقط و فقط هدف نمایش دادن هست .

تو تاپیک پربازدید خودمم نوشتم. یه عروسی بود خود عروس خانم سه بار لباس عوض کرد . اول که اومد یه لباس پف پفی تنش بود. بعد لباس ماهی. بعد یه لباس دیگه از جلو کوتاه از عقب دنباله دار موقع عروس کشون.

مسخره بود واقعا

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2740

۱۱ دست.

جان سفالینه شوخی میکنی دیگه ؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
اره بهشون برخورد دیدی؟؟!😂😂

آره 🤣🤣🤣

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

من اولین باری که دیدم این حرکتو عروسی دوستم بود مامانش جوونه ینی مامانش ۳۷ سالشه دخترش همسن منه 

بعد برگام ریخت همونجا

هی رفت با یه لباس جدید اومد

فک کنم چهارتا لباس پوشید

مد جدیده؟

Instagram📷me_in_netherlands 
2706