2737
2739
عنوان

انقد بدم میاد تو تالار عروسی بعضی زنا هی لباس عوض میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1867 بازدید | 86 پست

فکر کنم چندتاشون اینجان🤣🤣الان حالتو جامیارن🤣

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

کاش حداقل لباساشون شیک بود، همشون روی هم ،پول یه دست لباس درست و حسابی نمیشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من دوبار عوض میکنم

خو چرا؟؟😂😂

من همیشه فک میکردم اونا که یسره میرن تو اتاق پرو لباس عوض میکنن میخوان بگن نگا ما دو دس لباس بیشتر داریم😆

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
بابا هستن هنوز کسایی ک خزن خداییش امشب خندم گرفته بود

پس باید بیای جاری های منو ببینی هر نیم‌ساعت لباس عوض میکنن همشم شیک و گرون قیمت تکراری هم‌نمیپوشن... واسه جشن عقدم یکی از جاری ها ۱۱ دست لباس گرفته بودبا هر لباسی یه دور میزد میرفت عوض میکرد... چند ماه قبلم جشن عقد یکی از فامیلا بود اینقدر عروس لباس درست کرده بود چند تاشو وقت نکرد بپوشه ناراحت بود 😐😐😐😐 حالا من تو هر مجلسی یه دونه لباس میپوشم‌تا اخرش

2706