2737
2734
عنوان

انقد بدم میاد تو تالار عروسی بعضی زنا هی لباس عوض میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1867 بازدید | 86 پست
واي خيلي مسخرس نه ما خداروشكر خانوادتن تو اين فازا نيستيم چون كلا كار خزي ميدونيمش مگه عقده ايه كسي ...

خیلیا فک میکنن بااین کار خیلی شیکو باکلاس میشن. 

درصورتی ک‌نمیدونن  چقدر ب دید عموم مسخره میان

زندگی با یاد خدا زیباست💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باز اینا رسمشونه عزیزم تو فرهنگشون این کار جا افتاده ولی ماها چی اخه؟؟!!بخدا امشب یکی بود تو تالار ک ...

اره من شمالیم اصلا رسم‌نداریم لباس عوض کنیم تا اخر مجلس همون لباسو میپوشیم

2728
پس باید بیای جاری های منو ببینی هر نیم‌ساعت لباس عوض میکنن همشم شیک و گرون قیمت تکراری هم‌نمیپوشن... ...

موها وارایشش خراب نمیشد؟؟؟  

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
😂😂😂😂

من برای عروسی خواهرم دوتا پوشیدم البته براش دلیل داشتم اولیش یه پیرهن بود خیلی دنگ و فنگ داشت بعد که جشن داشت تموم میشد یه پیرهن آستین حلقه ایی کوتاه زیر مانتوم پوشیدم تا راحت باشم وحواسم به دخترم باشه چون کل تایم عروسی پیش باباش بود البته فک کنم کسی متوجه تغییر لباسم نشد ولی اونایی که عوض میکنن لباساشونو از کارشون خوشم نمیاد

حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
من برای عروسی خواهرم دوتا پوشیدم البته براش دلیل داشتم اولیش یه پیرهن بود خیلی دنگ و فنگ داشت بعد که ...

خب این مدل لباس عوض کردن منطقیه چون بعدشه ک قاطی شده مجلس هم ادم میخواد پوشیده تر باشه هم تو دستو بالش گیر نکنه...

زندگی با یاد خدا زیباست💖
2740