2733
2734
عنوان

زن حامله کنارشخصی که شیمی درمانی شده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 82 پست
😭😭😭سفرکوفتم شد. میخام زنگ بزنم دکترم بپرسم تامطمین تربشم

استرس نداشته باش شما و جنین رو خطری تهدید نمیکنه  اخه قضیه شما با پرسنل اون بخش فرق داره 

پرسنل چون مستقیم با داروها سروکار دارن نباید بارداباشن وگرنه شما که مستقیم باداروهای اون  سروکار نداشتی که 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی بعد۴ماه ازجفت عبورنمیکنن؟؟ من ماه ششم هستم.

برای شما خطر نداره 

ولی واسه همون خانوم که خودت گفتی شیمی درمانی میشه اگه باردار باشه خطرناکه وگرنه شمارو خطری تهدید نمیکنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
نه عزیزم  ملافه ها رو برا این جدا میشورن که این بیمارا حساستران به عفونت و این حرفا بعداشم بعد ...

مگه میشه داروهای به اون قدرت سمی از جفت عبور نکنن

قبل از شروع درمان بچه رو سقط میکنن

میش بگین این اطلاعاتو از کجا اوردین انقد با اطمینان نظر میدین من خودم باردارم  شیمی درمانیم میک ...

صمیمی ترین دوستم سرطان لنفوم داشت خواهرش باردار بود اینجوری گفته بودن،حالا اگه به شما نگفتن شاید مشکلتون و یا نوع داروتون متفاوته شما هم نباید به همه اینجوری با اطمینان نظر بدین بهترین راهش همینه که ایشون از پزشکشون بپرسن

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
مگه میشه داروهای به اون قدرت سمی از جفت عبور نکنن قبل از شروع درمان بچه رو سقط میکنن

عزیزم من خودم چهار بار شیمی درمانی کردم دانشمندا میگن حالا اگه شما تشخیصتون چیز دیگه اس   قضیه اش فرق دار

صمیمی ترین دوستم سرطان لنفوم داشت خواهرش باردار بود اینجوری گفته بودن،حالا اگه به شما نگفتن شاید مشک ...

عزیزم شیمی درمانی شیمی درمانیه دیگ  مگ چقدر دارو ها متفاوت انقد زنهای باردار  هستن شیمی درمانی میکنن تو کل دنیا 

چی بگم ولی کاش وقتی یه حرفی میزنیم به اینم فکر کنیم شاید دل یکی بشکن با این حرف پس من چی بگم ک ...

گفت و شنودها تمام شد و من واقعا تعجب کردم هیچکس برای شما دوست عزیز آرزوی بهبودی و سلامتی خودت و جنینت رو نکرد . بشخصه از طرف خودم معذرت میخوام که بابت بحثی که فقط دوست داریم حرف خودمون رو به کرسی بنشونیم اوج ناراحتی و دل شکستن شما مادر عزیز رو ندیدیم .

امیدوارم وقتی نگران سلامتی خودمون و بچه هامون هستیم اول درک کنیم شاید عزیز دیگه ای در شرایط سختتری داره اون دوران رو طی میکنه و شاید شاید اون ناراحتی که در اون آدم ایجاد کردیم روزی به خود ما برگرده

گفت و شنودها تمام شد و من واقعا تعجب کردم هیچکس برای شما دوست عزیز آرزوی بهبودی و سلامتی خودت و جنین ...

بله عزیزم ایراد ندار من فقط متوجه شدم که چقد اطلاعاتی که تو این سایت رد و  بدل میش غلط   و ناقص و چقد تاکید دارن روی همین اطلاعات غلطشون

چی بگم ولی کاش وقتی یه حرفی میزنیم به اینم فکر کنیم شاید دل یکی بشکن با این حرف پس من چی بگم ک ...

ما نمیدونستیم شماکنسر دارید من عذرمیخوام 

حق باشماست

بله عزیزم ایراد ندار من فقط متوجه شدم که چقد اطلاعاتی که تو این سایت رد و  بدل میش غلط   و ...

انشالله سلامتی کاملت رو به زودی بدست بیاری عزیزم و نوزاد سالم و قشنگت رو بغل کنی

متاسفانه نه در اینجا و نه در جامعه واقعی این رو یاد نگرفتیم که در مورد چیزی که اطلاعی نداریم نادانسته نظر ندیم و اینکه خیلی راحت دل نشکنیم

فكر كنم روزهاي اول بعد از شيمي درماني مشكل باشه

يعني توي دستشويي مشترك باهاش استفاده نكني ولي خابيدن مشكلي نباشه ب دكترت بگو

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706