2733
2739
عنوان

زن حامله کنارشخصی که شیمی درمانی شده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 82 پست
😭😭😭سفرکوفتم شد. میخام زنگ بزنم دکترم بپرسم تامطمین تربشم

من همسر اونیم که شیمی درمانی میکنی خواهشن وقتی اطلاعات و علمی در یک مورد ندارید اظهار نظر نکنید وقتی شما نگران اینید که کنار یک آدمی بودی که شیمی درمانی کرده و نگرانی واقعا مطمعن میشم که تواین مملکت بخاطر بیسوادیمون و جهلمون هستش که حال روز همهمون اینه. وااقعا جای تاسف داره خانومم فقط داره گریه می کنه. من خودم پی اچ دی بیوشیمی بالینی دارم

من همسر اونیم که شیمی درمانی میکنی خواهشن وقتی اطلاعات و علمی در یک مورد ندارید اظهار نظر نکنید وقتی ...

بسیار بسیار موافقم و در عین حال خوشحال شدم برای دوستمون کاربر سیزینه که همسر همراه و با درکی دارن که باعث میشه این دوران گذار خیلی راحتتر بگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشا الهه هیچکس این شرایطو تجربه نکن هیچکس  عزیزم

آخ الهی دورت بگردم عزیزم....برات ده تا صلوات میفرستم..هرزمانم یادم افتادی برات صلوات میفرستم..مشکلت حل میشه عزیزم به امید خدا...

2731
 انشا الهه هیچکس این شرایطو تجربه نکن هیچکس  عزیزم

انشا الله ک شماهم سلامتی کاملتون رو بدست بیارین.

خب این ک میگن تا۷۲ساعت نزدیگ اون فردنباشین همه سایتانوشته.خودمنم گفتم مشکلی نداره این همه مدتـ.ولی همسرم الان تودلمو خالی گردباحرفش.😌😔😔😔

😁
من همسر اونیم که شیمی درمانی میکنی خواهشن وقتی اطلاعات و علمی در یک مورد ندارید اظهار نظر نکنید وقتی ...

وقتی دکترها گفتن بااینکه بارداره میشه شیمی درمانی کرد..من موندم این خانما چرا با علم ناقصشون این همه ادعا دارند..

والله انواع دارو هست که زنان باردارم میتونن استفاده کنن...

اونوقت ادم میشناسم ام اس داره باردارم هست..روماتیسم داره باردارم هست..و هر بیماریه دیگه..دارو داروعه

چی بگم ولی کاش وقتی یه حرفی میزنیم به اینم فکر کنیم شاید دل یکی بشکن با این حرف پس من چی بگم ک ...

اخه  بارداره میخواد ببینه اشعه نداشته باشه خدایی نکرده خب نمیدونه بنده خدا این سایت هم برای راهنمایی خانومهای بارداره دیگه 

انشالا به زودی خوب بشی گلم الان حساس شدی😘

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عزیرم شماچقدرفهمیده ومهربونید😘 اره والا فقط پرسیدم که ازنگرانی دربیام.

مرسی😘

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740