2733
2734
عنوان

بعداز کتک خوردن اومدم خونه بابام نگران بچمم

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 35 پست
وا ورا شکایت نمیکنی چرا نذاشتی داداشت بزنتش تا دیگه تکرار نکنه...اینجور ک‌پیش میری بازم میزنتت برو ش ...

داداشم خیلی جوونه نمی خوام اول جوونیش به خاطر من پاش به دادگاه و پاسگاه بازشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط به خاطر بچه صبر کردم

به هیچ‌وجه از بچه ت دور نمون . بچه ت خیلی واجب تر از غرور و احترامته . به عنوان یه معلم بهت میگم . یه مادر فداکار هر سختی و باید به خاطر بچه ش تحمل کنه . والا بچه این وسط خیلی ضربه میخوره . گناه داره .‌

به هیچ‌وجه از بچه ت دور نمون . بچه ت خیلی واجب تر از غرور و احترامته . به عنوان یه معلم بهت میگم . ی ...

دخترم کلاس اول بود امسال، این مردک برام اعصاب درست ودرمون نذاشته بود، دخترمم نقص توجه داره، چقدر اذیت شدم، همیشه هم طرف منو می گرفت طفلک، به خدا به خاطر دخترم خیلی تحمل کردم، حتی تو دوران مدرسه دخترم زد تو چشمم یه لحظه فکر کردم کور شدم، دلم برا بچم کبابه ولی نمی خوام نقطه ضعف نشون بدم بلکه به خودش بیاد مردک 

به هیچ‌وجه از بچه ت دور نمون . بچه ت خیلی واجب تر از غرور و احترامته . به عنوان یه معلم بهت میگم . ی ...

اون تایمی که این مردک زد تو چشمم من با عینک آفتابی می رفتم داخل مدرسه دنبال دخترم، امنیت جانی ندارم باهاش، با دخترم خوبه عوضی

اون تایمی که این مردک زد تو چشمم من با عینک آفتابی می رفتم داخل مدرسه دنبال دخترم، امنیت جانی ندارم ...

بهر حال مرد که نمی تونه همیشه از بچه ش نگهداری کنه . آخرش بچه  باید بره زیر دست مادربزرگ و عمه هاش و ... و آخرش هم زن بابا . الان میخوای  ضعف نشون ندی و نری تا مدتی خیلی خوبه .‌ولی در نهایت اول اول بچه ت و در نظر داسته باش.‌ اصلا ازش جدا نشو.‌والا اثراتش تا آخر عمرش باهاش باقی می مونه . انشالله یه مدت قاطع باشی بهتر میشه 

بهر حال مرد که نمی تونه همیشه از بچه ش نگهداری کنه . آخرش بچه  باید بره زیر دست مادربزرگ و عمه ...

به خاطر همون نرفتم شکایت کنم یا نذاشتم برادرم یا پدرم بزننش چون گفتم لج می کنه بدتر می شه، شاید سرش به سنگ بخوره درست شه، بچمم با خودش برده بود محل کارش امروز براش آرزوی مرگ می کنمذخیلی اذیتم کردن خانوادگی این سالها، به مادرش که عممه خیر سرش میگفتم منو زده می گفت کاری نکن که بزنتت حرفی نزن بزنتت بقیه هم پشتش بودن

بهر حال مرد که نمی تونه همیشه از بچه ش نگهداری کنه . آخرش بچه  باید بره زیر دست مادربزرگ و عمه ...

داشت می کشت منو، زنگ زدم داداشم یه جورایی فرار کردم الانم سرو گردنم درد می کنه

به خاطر همون نرفتم شکایت کنم یا نذاشتم برادرم یا پدرم بزننش چون گفتم لج می کنه بدتر می شه، شاید سرش ...

کاش بچه دار نمیشدی .‌بهر حال الان دیگه متعلق به بچه ای . این طفل معصوم گناه داره . اون مادربزرگ با اون طرز فکرش نمی تونه یه مادر مهربون برای بچه ت بشه . 

از اون تیپ هایی هستی که شوهرت هر چی میگه زود جواب میدی؟ 

داداشم خیلی جوونه نمی خوام اول جوونیش به خاطر من پاش به دادگاه و پاسگاه بازشه

نگران نباش من که انقد سوسول مامانی بودم و سنم هم کمدبود واسهذحق خودم رفتم شکایت کردم،

بیشتر از سرم زد بی پدر، کبودیه بدنم کمه الان سرو گردنم درد می کنه... از طرفی هم ترسو ام خیلی می ترسم ...

چقددددد تو ساده ای بیابرو پزشک قانونی پدرشو درار نشستی  تعهد بگیرن اخه این وحشی حالیشه تعهد بهت داشت میفهمید تو دستش امانتی

خانمی که کتک میخوره بازم تحمل میکنه و ادامه میده صد درصد مقصره نمیدونم چطور تحمل میکنید ببخشید اعصابم میرزه به هم میشنوم یه مرد اینقدر پست و بی شرفه که دست بزن داره

2706