2737
2734
جوووونننننن ایول منم دوست دارم 😅😅😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

هیچی دیگه الان مث چی ازش حساب میبرن 😂😂😂😂

ولی جدی من بدم اومد از کارش هرچقدر بدی کرده باشن نباید میزدشون 😂

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادرشوهرم زنداییمه بچه که بودم موهامو سفت بست تا میخورد کتکش زدم😁الان یادم میاد آب میشم از خجالت

خوب بوده با اینحال اومده گرفتت واسه پسرش

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

وای آره من دو سه تا دیدم

ولی یکیش عروس همسایمون بود خونه قبلی که می نشستیم بیچاره خیلی تو سری خور بود دوتا خواهرشوهر دو قلو داشت تا حرفشون میشد با مادرشوهر میریختن سرش و میزدنش یه بار اوردیمش خونه خودمون 

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
2731

همسرم و برادرش یه دفعه یه دعوای حسابی کردن سر بچه برادرش 

جالبه من قبلش گفتم ب همسرم دخالت نکن ب ما مربوط نمیشه و حتی بحثمون شد بعد برادرش تو دعوا گفته بوده تقصیر زنته اینا همش😐 البته من تو دعواشون نرفتم کلا جایی دعوا باشه نمیرم ولی جاریم گفته بوده خودش نیومد فقط شربه پا کرده 😂 اینارم یکی از جاریام اومد گفت😆

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
هیچی دیگه الان مث چی ازش حساب میبرن 😂😂😂😂 ولی جدی من بدم اومد از کارش هرچقدر بدی کرده باشن نباید ...

😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂😂🤣😂😂😂😂😂😂 اون که دمش گرم عجب سلیطه ای بوده ولی من مشکلم اینه روم نمیشه حتی یسری جاها جوابشون رو هم بدم ولی تو خیالم همیشه جواب میدم یعنی غایب جوابم😅😅😅

2738

خواهرم و زن داداشم هر روز باهم کت کاری دارن 

البته از نوع ماساژ 😊😆

باهم باردارن میرن پیاده روی بعد میان ‌‌پاهای همو ماساژ میدن

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
اره یکی ازفامیلا دست انداخت توچشم مادرشوهرش چشم مادرشوهرش که به خاطر دیابت مصنوعی شده بود را دراورد ...

یا خدا چه عروس بدییییی حالم بد شد از این همه بی احترامی 

پس فردا سر خودش میاد 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂😂🤣😂😂😂😂😂😂 اون که دمش گرم عجب سلیطه ای بوده ولی من مشکلم اینه ...

منم همینطور بخدا 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

اره زنداییم داییم رو از پله ها پرت کرد پایین ما اون پاین به داییم اب قند میدادیم یهو عین قلدر اا زنداییم اومد پاین خالم نزدیک دستش بود موهاشو کشید هولش داد تو حوض این قضیه مال 20سال پیشه

وطلاق گرفتن

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2706