2737
2739
بابای من خیلی ریزه میزه و قد کوتاهه شوهرم قدبلند بعد یبار بابام یقه شوهرمو گرفته بود میخواست بزنه تو ...

خدا باباتو برات حفظ کنه ☺️😄😄😄😄

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره زنداییم داییم رو از پله ها پرت کرد پایین ما اون پاین به داییم اب قند میدادیم یهو عین قلدر اا زند ...

یا خدا زنداییت خیلی گنده تر از داییت بوده حتما؟؟

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

خدا نگذره از آدمای شر و بی منطق 

حالا عروس باشه یا خواهر شوهر یا مادر شوهر

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2731

تا دلت بخواد شنیدم ولی به چشم ندیدم،زن داداش،زن داداشم هم خواهرشوهرشو حسابی زده بود

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
اره یکی ازفامیلا دست انداخت توچشم مادرشوهرش چشم مادرشوهرش که به خاطر دیابت مصنوعی شده بود را دراورد ...

تف تو غیرت پسره،حالم بهم خورد  

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
یا خدا زنداییت خیلی گنده تر از داییت بوده حتما؟؟

3برابر داییم بود ولی از لحاظ وزنی بعدا که من بزرگ شدم هی پیگیر شدم از خاله هم که چرا طلاق گرفتن چرا دعوا میکردن میگفتن که یکی دیگه رو میخواسته وداییم که بهش نزدیک میشده میگفته من فقط میذارم دوست پسرم بهم دست بذاره وبعدها هم بادوست پسرش ازدواج میکنه وبایه بچه طلاق میگیره دوباره 

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
من یه سری خواهر شوهرم‌بهم حمله کرد ولی مادر شوهرم جلوشو گرفت اگه نبود الان از بهشت براتون پیام میزاش ...

وا مگه ادم از ورزش برای کتک کاری استفاده میکنه چه وحشی

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
2740

زن یکی از اشنا هامون با مادرش صبح رفته بود جلو در خونه مادر شوهرش.خواهر شوهرشم اونجا بود.

با مامانه گرفتن تاااا می خوردن اینا رو زدن

که غلط میکنید رفت و امد میکنید با من

یه بار دیگه شمارتونو ببینم رو گوشی شوهرم زندتون نمیذارم

با افتخار تعریف میکرد

بعدش بردمش ازش تعهد گرفتم.که دیگه حق نداره خانوادشو ببینه

خدایی زندگیه ساخته؟

حالم بهم خورد از زندگیش

ادم 2 روز زندس

رفت و امد نکنه چکار کنه؟

حالا با شوخی و خنده یا با دعوا و داستان

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official
اره یکی ازفامیلا دست انداخت توچشم مادرشوهرش چشم مادرشوهرش که به خاطر دیابت مصنوعی شده بود را دراورد ...

چه چیزا😈

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
زن یکی از اشنا هامون با مادرش صبح رفته بود جلو در خونه مادر شوهرش.خواهر شوهرشم اونجا بود. با مامانه ...

اینم از پسر بزرگ کردن 😐

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
بابای من خیلی ریزه میزه و قد کوتاهه شوهرم قدبلند بعد یبار بابام یقه شوهرمو گرفته بود میخواست بزنه تو ...

وا اه چطور خند می گیره مثلا پدرت تو چه دختری هستی به پدر خودت می خندی حیف اون پدرکه تو دخترشی

2706