2737
2739
عنوان

خانومایی که باردار شدن کممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 28 پست

سلام منم دیروز موعدم بود حتی پد گذاشتم و چون شدید حالت های پریود داشتم تا الان که خبری نیس

دعا کنین پری خانم نیان و باردار باشم

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

... من عقدم و تا حالا دخول کامل انجام نشده.ماه اسفند وقتی پریود شدم 10 م بود .هرماه دقیق همون تاریخ ...

گلم برو ازمایش خون و خودت و راحت کن و مطمئن شو ک نیستی قطعا استرس باعث شده پریودت نامنظم شه همچنین خود عقد و تغییر فصل تنظیم هورمونا رو بهم میزنه

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2728
آخه من درد سینه رو موقع پریودی دارم بد جورم دارم 

اینماه هم سینه درد داری؟

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
 انشاالله که بارداری عزیزم

همچنین شما گلم

خیلی نا امیدم

خدا خودش کمکم کنه

۱ساله منتظرم

2738
اره اما کمتره فقط نزدیک زیر بغلم درد میکنه

اره منم مثل توام دقیقا