2733
2734
عنوان

خانومایی که باردار شدن کممممک

161 بازدید | 28 پست

من پریود منظم ندارم اما یه اپلیکیشین نصب کردم پیش بینی میکنه دقیق هم در میاد اما این سری ۳ روز عقب انداختم 

درد پریودی کامل دارم اما خبری نیست جز ترشح سفید گلاب به روتون نفخ هم دارم خیلی هم دستشویی میرم معدمم که کلا قاط زده به نظرتون حامله ام؟😲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

... من عقدم و تا حالا دخول کامل انجام نشده.ماه اسفند وقتی پریود شدم 10 م بود .هرماه دقیق همون تاریخ باز پریود میشدم ولی فروردین افتاد 2م ..گفتم شاید واسه اینه ک فصل عوض شده ولی این ماه تا حالا ک سیزدهمخ پریود نشدم.ب نظرت با پیش اب ک بهم خورده باشه باردار شدم؟اگرم خورده باشه شستم بعدش ولی خیلی نیترسم نمیدونم چرا اینطور شدن😔😔😔تاحالا اینجوری نشدم ..ب نظرتون دلیل این چیه😢😢😢

تکرر ادرار داری؟اگه اره به احتمال زیاد بارداری

اره البته من کلا آب زیاد مصرف میکنم اما چند روزه خیلی دستشویی میرم آخه از رابطم ۱۳ روز میگذره مگه میشه به این زودی باردار شد

اگه پری گذشته بی بی بزن ان شا الله هستی من این مشکلاتو داشتم اما ن وقتی ک ازمایش دادم از هفته بعدش

من ب شوهرم حساس شده بودم نزدیکم میشد نفسم تنگ میشد خلقم گرفته بود این بیشتر مشکوکم کرد ب باردار بودنم

و شدیدا درد سی،نه داشتم ک الانم دارم همچنان ،ولی اون موقع فک میکردم نکنه غده سرطانی دارم تو سی،نه خدایی نکرده دردش خیلی وحشتناک بود

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2706