2733
2739
عنوان

چگونه با كودكم ارتباط برقرار كنم و برايش دوستي صميمي باشم؟؟؟ -hum

| مشاهده متن کامل بحث + 5363 بازدید | 431 پست
خداروشكر عزيزم 😍😍😍حسابي لذت ببر از اين روزاي زيباشون 😍😍😍♥️♥️♥️💋💋💋

مرسي دوست عزيز و مهربونم حتمااااا 😍😍😍😍😘😘😘😘♥️♥️♥️

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

هوم جان تاپیکات عالین کاش اون تاپیک بازی با بچه رو ادامه بدی.منم یه جوجه شیطون 22ماهه دارم ولی سعی میکنم باهاش بازی کنم خیلی میخندونمش البته یه وقتایی هم خسته میشم وقتی گریه میکنه اولش بهش اهمیت نمیدم مثلا چیزای غیر منطقی میخواد.من خیلی کتاب خوندم برای تربیت بچه تازگیا یه کتاب دارم می‌خونم شادترین کودک محله 

به نظرم نظرش جالبه البته به مامانا بر نخوره میگه بچه های نوپا.مثل انسان های اولیه هستن.به نظرم درسته وقتی بی منطقیشوون رو میبینم از یه جهتم برام خوب شده تحملم بیشتر شده در مقابل خراب کاری هاش.قصد توهین به هیچ بچه ای رو ندارم ولی بچه من پسره و خیلی علاقه داره کارای عجیب بکنه وقتیم اجازه نمیدیم گریه میکنه.چن روز پیش گلمو با ریشه از خاکش کند بیرون البته منم فقط خونسرد بهش گفتم چرا این کارو کردی

و میگه تو مواقع بحرانی به قانون فست فود عمل کنید یعنی تکرار کنید مثلا ترسیده گریه میکنه بگید ترسیدی ترسیدی مثلا از فلان چیز ترسیدی بعد حواسشو پرت کنید از اون قضیه درحالیکه قبلا جای دیگه خونده بودم که سریع حواسشو پرت کنید هنوز کتابو تکمیل نکردم ولی من واقعا دوست دارم یه بچه شاد داشته باشم امیدوارم موفق بشم رسالتمو به عنوان مادر انجام بدم

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسي دوست عزيز و مهربونم حتمااااا 😍😍😍😍😘😘😘😘♥️♥️♥️

فداتشم صبحي ميخواستم عكس ميز صبحانه مايا رو بدم ببيني   ولي انقدر امروز حالم خوب نيست يادم رفت 💋💋♥️

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
هوم جان تاپیکات عالین کاش اون تاپیک بازی با بچه رو ادامه بدی.منم یه جوجه شیطون 22ماهه دارم ولی سعی م ...

عزيزم كامنتت خيلي جالب بود برام دوست دارم باز بخونم و با فكر بهش جواب بدم . الان درد از مغزم روم تمركز بيشتري داره و خوشحالم كه تاپيك ها به دردتون خورده .

راستش من خيلي بازيها و تجربيات بيشتري دارم از اينا كه گفتم ولي به دو دليل نميتونم كامل كنم اولي و مهمترينش  اينكه وقت نميكنم والا . هر وقت من اينجام بدونيد يا دخترم خوابه يا با پدرش هست . چون دختر من به بي توجهي اعتراض ميكنه و نميتونم واقعا ناديدش بگيرم ,

حتما در مورد كتاب بعدا حرف بزنيم (لطفا يادم بيار) ♥️

2731
فداتشم صبحي ميخواستم عكس ميز صبحانه مايا رو بدم ببيني   ولي انقدر امروز حالم خوب نيست يادم رفت ...

اي وأي خدا بد نده عزيزم ، انشاالله زودتر كسالتت برطرف بشه عزيز دلم 😍😍

مرسي عزيزم بدي كه لطف ميكني من عاشق اينم كه أيده بگيرم براي بچه ها هم انجام بدم 😍😍😍

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
عزيزم كامنتت خيلي جالب بود برام دوست دارم باز بخونم و با فكر بهش جواب بدم . الان درد از مغزم روم تمر ...

بله درسته.حتما.هر موقع وقت کردی ادامه بده 

تو اون کتاب نوشته بود که اول مشکل بچتون رو تکرار کنید مثلا حس ترس دلیلش این بود که بچه بدونه ما به احساسش اهمیت میدیم بعد که به احساسش اهمیت دادیم هم آروم میشه هم میشه بهش راه حل داد یا حواسشو پرت کرد یا حس خودمون رو بگیم 

البته پسر من منکه ازش راضیم شاد پر انرژی فعال و واقعا روز به روزم داره بهتر میشه شکر خدا ولی واقعا بعضی وقتا بی منطق میشه چون خب بچه هستش مثلا وقتی که دکتر میخواد معاینه اش کنه بااینکه قبلش کلی براش توضیح میدم دکتر دوس ماست فلانه بازم کلی گریه میکنه 

خدا مایا جون رو براتون حفظ کنه 

شما دانشتون از ما بروزتره حالا نمی دونم دلیلش اینه اروپا هستین یا چی درکل خوبه که علمتون رو با بقیه به اشتراک میذارین  

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
اي وأي خدا بد نده عزيزم ، انشاالله زودتر كسالتت برطرف بشه عزيز دلم 😍😍 مرسي عزيزم بدي كه لطف ميكني ...

فداتشم عزيزم فكر كنم يكم به بدنم سرما خورده ، با سر  خيس تو باد و بارون بودم احتمالا از اون باشه .😘😘چشم عزيزم اتفاقا يه فان ميزنم احتمالا باهاش منشن ميكنم😅😅 

بله درسته.حتما.هر موقع وقت کردی ادامه بده  تو اون کتاب نوشته بود که اول مشکل بچتون رو تکرار کن ...

خدا پسر كوچولوتون رو براتون حفظ كنه عزيز دلم و اينكه شال به همون نشانه ي رضايت از زندگيه و خيلي باارزشه كاراتون 😍😍😘😘

در مورد كتاب؛

با قسمت بيان احساسات موافقم ، من مايا بد زمين بخوره و گريه كنه ازش ميپرسم دردت اومد ؟! بيا بغلت كنم و ميبوسم و كلا راجع بهش حرف ميزنم تا آروم بشه در مواقعي كه خيليييي گريه باشه و واقعا ضربه بد زودتر حواسش رو پرت ميكنم با چيزاي مورد علاقش. ولي خودم اينجوريم كه اول بچم رو ميشناسم و نيازهاش و از هر كتاب و روشي اون قسمت رو انتخاب ميكنم كه به بچه و من و روحياتش نزديكه . چون بچه ها متفاوتن و مسلما يه كتاب و يك ديده مناسب همه نيست مگر در موارد خاص كه حالا پيش پا افتاده باشه.

ولي اينكه مطالعه ميكنيد خيلي عاليه من خودمم همينطورم و الان دخترم علاقش به كتاب و يادگيري سريعش واقعا نشون ميده تاثير مطالعه والدين رو.

در مورد دكتر پسرت عزيزم من نظرم اينه كه بچه ها سراسر قلب هستند و بهتر از من و شما ديگران رو ميفهمند و بار منفي ، خستگي، بي حوصلگي و .... توي أفراد ديگه اونارو گريون و فراري ميكنه . چون دختر من گاهي با دكترش خوبه و گاهي نه ولي با دكتر ديگه اي كه كارش قد و وزن و مشاوره تغذيه و ايناس و گاهي ميبرمش انقدر خوبه كه بعد سلام ازش علاوه بر عروسك گوشي پزشكيش رو هم ميگيره 😂😂😂😂😂 پس به گريه بچه هم بيشتر  وقتا بايد احترام گذاشت  مثل اينكه من بگم بابا من از فلاني خوشم نمياد چرا بايد باهاش هم كلام بشم ؟؟. (البته اينا نظر منه و جنبه علمي نداره 😅) 

2740
فداتشم عزيزم فكر كنم يكم به بدنم سرما خورده ، با سر  خيس تو باد و بارون بودم احتمالا از او ...

اخي عزيزم اره حتما از اون بوده خيليً مراقب خودت باش 😘 

منتظرم عزيزم 😍

خدا پسر كوچولوتون رو براتون حفظ كنه عزيز دلم و اينكه شال به همون نشانه ي رضايت از زندگيه و خيلي باار ...

چه زیبا گفتین بله باید بچه ام توجه کنم که با چی حس خوبی داره.و در مورد دکتر بله من هربار هر پزشکی بردمش خیلی نرمال بوده ولی آخرین بار که برای اولین بار بردمش پیش یه پزشک جدید که برای تغذیه بردمش خیلی گریه کرد پس حس خوبی نگرفته ازش بازم باید ببرم پیشش امیدوارم اینبار دیگه گریه نکنه

از اوایل نوزادیش منو پدرش باهاش خیلی صحبت میکردیم یادمه6ماهه که بود میبردمش بیرون در مورد همه چیزایی که اطرافمون بود باهاش صحبت میکردم البته خب بخشیشم ارثی هست ولی خیلی زود زبون باز کرد الان کامل صبح میکنه کلی شعر حفظ تحلیل مسایلم میکنه خخخ.هنوزم در مورد همه چی باهاش صحبت میکنم مثلا میخواد به یه چیزی آسیب بزنه میگم اینجوری دردش میاد اوخ میشه

و واقعا راست میگی وقتایی که من بی حوصله و خسته هستم اذیتم میکنه شایدم چون خودم خستم و با بازی و سرگرمی سرشو گرم نمیکنم این حسو میگیرم 

و بازم همچنان مرسی که در مورد کتاب اونو گفتین که ببینم چی حالشو خوب میکنه

خیلی گلی

چه زیبا گفتین بله باید بچه ام توجه کنم که با چی حس خوبی داره.و در مورد دکتر بله من هربار هر پزشکی بر ...

خواهش ميكنم عزيز دلم ، 😍😍

منم از خوندن تجربتون لذت ميبرم و از شما ياد ميگيرم 💋💋💋♥️

اخي عزيزم اره حتما از اون بوده خيليً مراقب خودت باش 😘  منتظرم عزيزم 😍

فداتشم عزيزم تازه الان از دكتر اومديم پس از كلي تست خون و موارد ديگه گفتند همه جي نرمال هست و فقط مسكّن دادن بهم 😘😘♥️

خواهش ميكنم عزيز دلم ، 😍😍 منم از خوندن تجربتون لذت ميبرم و از شما ياد ميگيرم 💋💋💋♥️

خدا حفظتون کنه بااین تاپیکای مفیدی که ایجاد میکنین

فداتشم عزيزم تازه الان از دكتر اومديم پس از كلي تست خون و موارد ديگه گفتند همه جي نرمال هست و فقط مس ...

خوب خدارو شكر كه چيزي نبوده عزيز دلم 

خدا خيرشون بده انقدر پيگيري ميكنن همين پيگيري سفت و سختشون منو بچه هارو از يه خطر بزرگ نجات داد ♥️♥️😘😘

2706