2737
2739

من دو روز پيش دكتر بودم ديد فشارم يكم بالاست و يكم ورم دارم برام آزمايش خون و ادرار نوشت

آزمايشم ارژانسي بود سه ساعت بعد فشارم ديگه بالا نبود ولي

تو جواب آزمايش ادرارم پروتئينم مثبت يك بود و گفت يكم عفونت ادرار داري يك قرص سفالكسين داد با ويتامين c

يه آزمايش ٢٤ ساعته ادرارم نوشت

الان مشكلم اينه كه جواب آزمايش ٢٤ ساعته چهار پنج روز ديگه آماده ميشه ولي من دو سه روز ديگه زايمان ميكنم

خيلي استرس دارم نميدونم چي كار كنم چي بخورم چي نخورم

دكترمم نيست ازش بپرسم

الان خيلي خطرناكه ميخوام زايمان طبيعي كنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست من این مشکلو داشت...یادم نیس دقیقا چ ماه ازبارداریش بود

ولی هندونه زیادمیخورد خیلی زیاد میگفت خیلی خوبه

ازمایشش دومشوک داد رفع شده بود

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2731
2740
فقط نمك

اره چون دفع پروتین یک مثبت هست کمه انشالله میخوای زایمان کنی بعدش خوب میشه نگران نباش فقط نمکو حذف کن استرسم نداشته باش اگه فشارتم نرماله خیالت راحت باشه انشاالله به سلامتی فارغ بشی

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
اره چون دفع پروتین یک مثبت هست کمه انشالله میخوای زایمان کنی بعدش خوب میشه نگران نباش فقط نمکو حذف ک ...

ممنون عزيزم

ان شاالله هميشه سلامت باشي 

يكم خيالم راحت شد😘😘😘😘