2737
2739
عنوان

پولم رو هدر دادم

508 بازدید | 45 پست

سلام ديروز رفتم داروخونه ضدآفتاب بگيرم با مشاور بهداشتيشون كه حرف ميزدم گفتم از چروك شدن صورتم هم بيزارم كرم ضد چروك چي بزنم؟اونم كرم ضدچروك پرودرما رو پيشنهاد داد منم خريدم ٥٠تومن ديشب هم زدم ولي توي نت سرچ كردم زده بود ضد چروك از سن ٣٥،٤٠به بالا بزنيد،يعني استفاده نكنم ديگه ،پولم رو هدر دادم اينطور كه،اَه ناراحتم چرا بدون فكر خريد ميكنم 

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

حالا آدم 35،40 ساله ام استفاده کنه جواب نمیگیره چون اون کرما فقط رو چروکای سطحی تاثیر میزارن

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!

دکتر پوست من میگفت پوستا با هم فرق داره. برا بعضیا باید از سن 25 شروع کنن و برا بعضیا باید از 40. منم کرم روز و شب ضد چروک گرفتم.با اینکه بیبی فیسم و هیچ چین و چروکی ندارم ولی دارم میزنم تا از چروک جلوگیری کنم. شما هم بزن، اتفاقی نمیفته

2706