2737
2739
عنوان

پولم رو هدر دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 45 پست
جالبه برا ۵۰تومن اینقدر حرص میخوری    بورس دیروز۸۶۰ضررکردیم

اون فرق داره،شوهرمنم توي كارش ممكنه بخاطر يه روز ديرتر مواد أوليه رو خريدن ده ميليون ضرر كنه ولي خب الآن بيشتر بخاطر بي فكريه خودم ناراحتم كه اينطور بدون تحقيق خريد كردم 

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جنس کرمت خوب نبوده. چون من که میزنم قشنگ پوستم رو شاداب میکنه. 

منم آبرسان كه ميزنم قشنگ صبح كه بيدار ميشم پوستم خيلي شاداب ميشه ولي اين نه خوب نيست

چكاركردي؟پسشون دادي؟

نه

الان تو کمدمه

بازشون کرده بودم نمیشد پس بدم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خوب اگر استفاده نميكني بده به كسي كه بدردش ميخوره چون فاسد ميشه

کسی رو ندارم بزنه

به کی بدم؟! 

مادرشوهرم که استفاده نمیکنه

مادر خودمم هنوز 40 سالش نشده چروک داشته باشه

نمیدونم خودم استفاده کنم

حجمشونم زیاده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

عزیزم ما ۲۰ ساله داریم که صورتش چروکه  و باید استفاده بکنه . شما هم اکر چین و چروک داری استفاده کن

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
همیشه آدم از خریدی که بواسطه ی مشورته فروشنده میخره پشیمون میشه

حالا يدونه مرطوب كننده هم بهم داد رنگيه اومدم خونه زدم خيلي پوشانندگيش هم خوبه،از اون راضيم ولي اين رو نبايد واسه سنم ميداد

عزیزم ما ۲۰ ساله داریم که صورتش چروکه  و باید استفاده بکنه . شما هم اکر چین و چروک داری استفاده ...

نه آخه چروك ندارم اصلا واسه پيشگيري گرفتم

چن سالته خودت؟

19

حالا يدونه مرطوب كننده هم بهم داد رنگيه اومدم خونه زدم خيلي پوشانندگيش هم خوبه،از اون راضيم ولي اين ...

اون چيه مرطوب كننده رنگي نشنيدم

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706