2733
2739
سلام مریم جون چه کردین با دلارا😂😂 ماکه هنوز گذاشتیم گرون بشه😐 شوهرم میگه همه چی سه برابر شد غیر ا ...

سلام عزیزم هیچکاری نکردیم فعلا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وای راس میگه بنده خدا 🤣🤣🤣گودزیلا هم همینو میگه 😆😆😆گفتم اینا همزادن😁😁😁

والا ما ی آپارتمان فروختیم ۲۰۰ الان شده ی تومن اون بیشتر میسوزونتش😅😅😅😅تازه دلارم داشت تو ارزونی فروخت ۲۹۰۰😆 حالا ببین چقد فکر و خیال میکنه ، 

تو این اوضاع هیچکس فکر نمیکرد اینقدر گرونی بشه خدا لعنتشون کنه .

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای دلم رف پنجشنبه برم خونه مامانم میگم برادرزادم جلو مشق بنویسه😃😃😃 عاشق کلاس اولی هام با اون دست ...

🤣🤣🤣دست خط که‌ نگوووووو😨😨😨

معلمشون‌ بهشون املا میگه تو دفتر املاشون‌ تا حالا ۶ تا املا‌ داشتن   هر ۶ تاش‌ نمره ی املاش‌ بسیار‌ عالی شده

نمره ی خطش‌ نیاز به‌ تلاش🤣🤣🤣🤣

سلام به همه دوستای خوب و مهربونم حسابی دلم برا همه تون تنگولیده کلی هم کار انجام نشده دارم که لیست ک ...

سلام‌ بهار جون به‌ سلامتی‌ بری‌ و برگردی‌ 

انشالا‌ که موفق‌ میشی 

2738
🤣🤣🤣دست خط که‌ نگوووووو😨😨😨 معلمشون‌ بهشون املا میگه تو دفتر املاشون‌ تا حالا ۶ تا املا‌ داشتن ...

ای جاااااااااان🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

هر صبح باید دروازہ ای برای

رویش دوبارہ مـهربانی باشد

همان که نیما گفت:

پس از این

همہ چیز جهان تکراريست

جـز  #مهربانی😍

#سلام_صبح_بخیر

روزتون سرشار از

عشق و مهربانی 🌹

نیایش_صبحگاهی#  

جانا ! باز هم آمدم ، امروز مشتاق تر و پرانگیزه تر از همیشه آمدم ، تا دل به دریا بزنم ، مطمئنم با اتکا بر تو گاه و بیگاهها را رد میکنم و بقولی "این نیز بگذرد" ها را تجربه میکنم ، من لایق دریافت نعمت و پاداش تو هستم ، چون سرور کائنات هستم، سزاوار زندگی خوب و ثروت و سلامتی هستم.

لحظه ای به امداد الهی شک ندارم، من تنها به هوش و تدبیرهایم تکیه نمیکنم ، بلکه تمام توسل من تویی..

خدایا شکرت😇.

.

2706