2737
2739
خواهراي تهروني حواصتون به خودتون باشه انگار آلودگي از مرز هشدار گذشته اما گفتن بارندگي نزديكه انشاا ...

سلام عشقم😘😘😘😘😘😘

ممنون از محبتت آره خیلی اوضاع خرابه دوروزه مدارس تعطیله ولی یکم هوا بهتر شده فردا بازه همه جا ، شنبه که دانشکاهها هم تعطیل بود،

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
قربونت عزیزم 😚😚😚😚 😂😂😂😂نه بابا فردا میخواد بره بازار تازه 😝😝

خرید چی آخه مگه اومده سفر زیارتی بگو هرچی اینجا داره خرم هم دارن زحمت حمل بار نکش😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خرید چی آخه مگه اومده سفر زیارتی بگو هرچی اینجا داره خرم هم دارن زحمت حمل بار نکش😁

د نه دیگهههه اینجا پول بیشتر خریدشو ما میدیم اما خرم خودش باید پیاده  بشه🤣همین ی فرق کاملا قانع کننده است 🤣

😊
د نه دیگهههه اینجا پول بیشتر خریدشو ما میدیم اما خرم خودش باید پیاده  بشه🤣همین ی فرق کاملا قان ...

عجب جَلبیههههه ، اومده پس از شما بِکنه بره نامرد، بگو تو این گرونی 🤬🤬🤬

من امروز ورزش انجامیدم چای سبز هم خوریدم به لیمو هم خوریدم ۲ ست هم حلقه زدم ی فیلمم دیدم اخرش😂برم ل ...

آفرین عزیزم خسته نباشی خدا قوت😘😘😘😘😘😘

2738

نیایش_صبحگاهی#  

خدایا شکرت ، در آن هنگام که تعدد راه ها مرا خسته میکند و نمیدانم کدام راه را طی کنم‌ ،  تو پناه من هستی.

میدانم تو خوب نگاهم میکنی! و من نگاه عاشقانه تو را، آسان، لمس میکنم....

خدایا ! هوایم‌ را داشته باش و اجازه ی ایستادن را به من  بده ...‌

قلبم را شفاف و از غوغایِ دیگران خالی کن. چرخِ دنیا‌را به کام من و دوستان و عزیزانم  بگردان...

2706