2737
2734
حدس میزنم که ممکنه واسه این اعتراض به گرونی بنزین نت ها ضعیف بشه یا حتی قطع و وصل بشه😑😑😑😑😑 گفتم ...

فک کنم برا شما رو قطع کنن چون چند روز پیش اهواز شلوغ شدهدبوده

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولدش‌ مبارک‌ باشه‌ دختر خوشگلم😚😚 کیک‌ هویج‌ که یا یه سری‌ کیک ها هستن‌ که سالمه ‌اونا‌ رو‌ هم‌ ن ...

😘😘😘غذا مهدشون میدن اجازه نداریم ببریم نخودچی هم اینجا نیس کشمش و انواع میوه های خشک مثل انبه و آناناس و نارگیل و کرنبری و کشمش میگیرم که نرمه بچه ها میتونن بخورن بچه از ی سال دارن تا سه سال کلا ده تا بچه آن و سه تا مربی 

حالا با همفکری شهرزاد گفتم اگه اینو عیب و ایراد نگیرن پودینگ خرما بدرستم 

کیک کلا هیچ نوعیش رو نمیزارم میگن کیک سالم نداریم همش توش شکر فراوان و روغن و آرد داره که سالم نیس😔

ایده نیکی خوبه مثل آحیل مشکل گشا خودمون میشه درس کن، دسر های انگشتی هم خوبه نونای اردو بگیر توش هرچی ...

ممنونم مریمی ولی فینگرفود و چیزی به عنوان غذا نمیتونم ببرم در حد میانوعده 😐اداشون زیاده 

نخودچی هم نداریم اینجا یعنی مغازه ایرانیا هست ولی خوب سوعدی نمیخورن و نمیشناسن 

کشمش و آناناس و انبه و نارگیل و کرنبری خشک میگیرم نرمه میتونن بخورن ولی متاسفانه چون بچه از ی سال دارن آجیل نمیتونم ببرم حالا شهرزادی  میگه ی چیزی شبیه فرنی ببرم ببینم اگه مشکلی نداشته باشه پودینگ خرما بدرستم که شکرم نداره ی کم نشاسته ذرت داره فقط

2731
😘😘😘غذا مهدشون میدن اجازه نداریم ببریم نخودچی هم اینجا نیس کشمش و انواع میوه های خشک مثل انبه و آن ...

خوبه بهار جون‌ . میوه‌ خشک‌ خیلی‌ خوبه

بازم تولد‌ ملینه‌ جون رو تبریک‌ میگم

خوبه بهار جون‌ . میوه‌ خشک‌ خیلی‌ خوبه بازم تولد‌ ملینه‌ جون رو تبریک‌ میگم

ممنونم نیکی جونم هنوز خیلی مونده شب یلداس ولی من کلا عجوبه دوست دل م کارام رو از قبل انجام داده باشم🤣

2738
ممنونم مریمی ولی فینگرفود و چیزی به عنوان غذا نمیتونم ببرم در حد میانوعده 😐اداشون زیاده  نخود ...

خب پس همون پودینگ خوبه😍😍😍😍😍😍

صبح یعنی...

طلوع هر روز تو

چون تنفس

همیشه بی تکرار...

#فاضل_نظری

سلااااااام

صبح زیباتون بخیر

اول هفته تون

سرشار از نشاط و آرامش🌹

نیایش_صبحگاهی#  

میدانم، هر جا قلبی مهربان در حال تپیدن است، بهشتی زیبا در حال روئیدنست...خدایا ، امروز به احترام زندگی مهربان میمانم. یادم باشد ،

زندگی انعکاس رفتار منست ...

انعکاس من بر من ،پس حواسم باشد، بهترین باشم تا بهترین را دریافت کنم ! همه چیز در کائنات مغناطیس است ، وظیفه ی من  حرکت مداوم به سوی کمال است.

معبودم، میدانم در تک تک لحظات با من هستی ، دوستت دارم.

@NRJIHA

2706