2733
2734
باش یه جوری باشه که فقط از امضات پیدا کنیم دیگه دنبال صفحه‌ نباشیم گشادم‌ من نیستم‌ بهاره🤣🤣🤣🤣🤣 ...

😂😂😂😂باشه صفحه ی هستکا و صورت درسته الان برنامه رو هم درست  میکنم😚😚

😊
😂😂😂😂باشه صفحه ی هستکا و صورت درسته الان برنامه رو هم درست  میکنم😚😚

این بامداد چه جوری هی  لینک پست می گذاشت تو امضاش‌ مثل اون بزار😂

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنامه.ماه.اول#  

۶ خرداد تا ۶ تیر

برنامه روز شنبه
با.سن کلیپ ۱۶: هر حرکت ۲ ست ۲۰ تایی
سینه کلیپ ۲۰ :همون تعداد خودش ک گفته
 و کلیپ ۱۹: ۴ حرکته هر حرکت دو ست ۱۵ تایی اون حرکتی ک با سیم کشه میتونید بدونه سیم کش یا با وزنه انجام بدید

دوشنبه :
فرم دهی پا و با.سن شماره ۲۴ : به همون تعداد ستی ک تو خود کلیپ نوشته انجام بدید میشه
فرم دهی سینه شماره ۲۲:
شامل ۳ حرکته که هر حرکت رو دو ست
۱۵ تایی انجام بدید

سه شنبه
تمرینات شکم
درازنشست ۵ ست ۲۰ تایی
کلیپ ۳۴ :به همون تعداد تو کلیپ
کلیپ ۲۶: همونقد ک تو کلیپه
حلقه و چرخونک  برای من ۴ ست شما هرچی خودتون تونستید

چهارشنبه
فرم دهی با.سن  شماره ۲۳ :به همون تعداد تو کلیپ
تمرینات بازو کلیپ شماره ۱۰:  همون تعداد توی کلیپ

پنجشنبه
تمرینات شکم
کلیپ ۲۵ :هر حرکت ۳ ست ۲۰ تایی دراز نشست ۵ ست ۲۰ تایی
حلقه یا چرخونک مث همیشه

جمعه و یکشبه هم ک تعطیل

😊
2728
برنامه.ماه.اول#   ۶ خرداد تا ۶ تیر برنامه روز شنبه با.سن کلیپ ۱۶: هر حرکت ۲ ست ۲۰ تایی س ...

ننه هشتک های برنامه ها رو هم بالای این پست اضافه میکردی دیگه😂😂

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
گشاد نشو دیه بیشتر  از ۵ هشتک جا نمیشه باز باید تو ی پست دیگه بذارم 😝😝😝😝گوجو

🤣🤣🤣🤣🤣

من به خاطر بهار گفتم‌ گشادیش‌ نشه🤣🤣

2738

دوستان من تمام برنامه ها رو منتقل کردم برای بعد افطار، الانم با اجازتون ولوم رو تخت در حال کتاب خوندن و نوشتن ، پسری و باباشم نمیدونم در چه حالن، چون هنسفری دارم صدای هم ازشون ندارم، 😊😊😊

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
مریم دیروز‌ با شیر پاکن‌ من داشت صورتش رو ماساژ میداد😂😂😂😂 انگار داره ماسک میزنه 🤣🤣🤣🤣 من نگا ...

😅😅😅😅😅😅

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
https://www.ninisite.com/profile/forum/FavoritePosts

این برا تست ؟؟؟؟؟

2706