2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبی امیدوارم بهترین خونه برات پیدا بشه و توش خوش باشی مهربونم😊😊😊😊😊 فعلا گودزیلا نم ...

مرسی عزیزمممم😍😍😙😙😙😙 ماهم نفروختیم😆😆 حالا شوهر تو خوبه میگه تا 21 میرسه شوهر من نشسته بشه 30 تومن😂😂😂 

2731
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مشخصه خیلی حساسه روی جوونیش

مریم دیروز‌ با شیر پاکن‌ من داشت صورتش رو ماساژ میداد😂😂😂😂 انگار داره ماسک میزنه 🤣🤣🤣🤣

من نگاهش کردم گفتم‌ 🤚🤚🤚 متاسفم برات‌ 

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2740
بچه ها برنامه ها ی این هفته  @مهدیه130     @نیکییییی     @bahar49 ...

شهرزاد جون باید این پست رو بزاری صفحه ش رو تو امضات‌ بالاش هم هشتک‌ مخصوص  برنامه رو بزاری‌  از اون نگاه کنیم ‌ ۳۰۶ فکر کنم اشتباه گذاشتی🤔🤔

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
شهرزاد جون باید این پست رو بزاری صفحه ش رو تو امضات‌ بالاش هم هشتک‌ مخصوص  برنامه رو بزاری‌ &nb ...

اره فدات بشم اون صفحه ی ۳۰۶ برنامه اولیه  است الان درستش میکنم😚😚😚مرسی ک گفتی گوبون بشم

😊
اره فدات بشم اون صفحه ی ۳۰۶ برنامه اولیه  است الان درستش میکنم😚😚😚مرسی ک گفتی گوبون بشم

😙😙😙

کاشکی میشد یه جوری لینک هشتک‌ ها رو بزاری تو امضات

😙😙😙 کاشکی میشد یه جوری لینک هشتک‌ ها رو بزاری تو امضات

اخرش نتونستم  لینکشو دربیارم☹☹☹

ولی برنامه رو الان شنبه رو هم مینویسم  همشو تو ی پست میذارم  هستکشم میزنم برنامه ماه اول صفحشو میذارم  امضام

😊
اخرش نتونستم  لینکشو دربیارم☹☹☹ ولی برنامه رو الان شنبه رو هم مینویسم  همشو تو ی پست میذا ...

باش یه جوری باشه که فقط از امضات پیدا کنیم دیگه دنبال صفحه‌ نباشیم

گشادم‌ من نیستم‌ بهاره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😜😜😜

2706