2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@نیکییییی     عزیزم اعصاب خودت رو خورد نکن بهت گفتم لک سوختگی خیلی دیر میره آب سیب ز ...

😗😗ممنون عزیزم .

خودم دیگه ول کردم گودزیلا بیشعور ول نمیکنه حالا

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2731
بگو بدن خودمه دوس دارم سوزیدمش منم حالم ازون بدن زشت تو بهم میخوره پیرمرد تضمینی داغون میشه😝😝😝😝 ...

🤣🤣🤣 ریش و موهاش خیلی سفید شدن‌  منم همش بهش میگم کنار تو میام همه فکر میکنن نوه ی توام هااااا 

پیر شدی ‌ 😂😂 خیلی سوزیده میشه‌ با این حرفش

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2740
🤣🤣🤣 ریش و موهاش خیلی سفید شدن‌  منم همش بهش میگم کنار تو میام همه فکر میکنن نوه ی توام هاااا ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مشخصه خیلی حساسه روی جوونیش

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
🤣🤣🤣 ریش و موهاش خیلی سفید شدن‌  منم همش بهش میگم کنار تو میام همه فکر میکنن نوه ی توام هاااا ...

افررررین😂😂😂😂اره به نظرم  گودزیلاها بیشتر رو پیری حساسن😝😝😝😝

😊
سلام دوستان عزیزم من بعد این پست، تمریناتمو شروع میکنم، قبل و یعد تمرین چی نمیخوردم چون روزه ام م ...

مهدیه جونم با شکم خالی ورزش نکن اسیب میبینه بدنت حتی تا حد عضله سوزی...بذار بعد افطار یا بعد سحر ک حداقل قبلش بتونی چیزی بخوری مادر 

😊
2706