2733
2734
وای  چه بیکارن والا  بگو گریه بچه رو چرا درمیارین  اَه اعصابم خورد شد .چقد بی ملاحظ ...

😥😥😥 واالا فضوله سینه ی منم هست‌  

کچل‌ زشت

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان عزیزم

من بعد این پست، تمریناتمو شروع میکنم،

قبل و یعد تمرین چی نمیخوردم چون روزه ام

ماسک تخم مرغ  عصرمیزارم چون خاک رس ندارم، فردا میرم خرید، اونو میزارم

مرسی که هستین 😍😍😍😍

نیکی اینا اگه میخواستن روزی چند بار در ارتباط باشن و گریه و زاری کنن، چرا اصلا رفتن، آراد و باباشو میدادی ببرن خودت یه هفته رااااحت زندگی میکردی

بهش بگو ممه خودمه دلم خواسته بسوزه، تو دیگه جرات نداری به ممه نزدیکب بشی، بی ادب

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
میگفتی عن تو چشات من نمیدونم این مامانای فولاد زره چرا اینقد اشکشون دن کیونشونه هی گریه میکنن😂😂😂...

😂😂😂😂😂

این هم گریه عووووو ه 🤣🤣ولی جون واسه ۵ تا نوش در میده بههههههههه خصوص نوه ی اولش . گودی من 🤣🤣

همش میگه آراد تمام زندگیم رو آتیش بزنه دورش میگردم 🤣🤣علاقه ی خاصی به آراد داره

وااای خداااااا‌  حالا شهرزاد این جاری مسخره ی من اونجا یه دفعه گفت اومدیم باید قرار بزاریم بریم ترکیه حتما‌ 😂😂یه دفعه مامان بزرگ گودزیلا‌ هم اونجا باهاشون بود یه دفعه اون گفت واااا صبر کن از این جا بری بیرون 🤣🤣 امام حسین‌ سوسکتون میکنه ها 

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
سلام دوستان عزیزم من بعد این پست، تمریناتمو شروع میکنم، قبل و یعد تمرین چی نمیخوردم چون روزه ام م ...

سلام عزیزم 😚😚😚😚

موفق باشی😉😉😉😉😉😉😉

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2706