2737
2739
😚😚😚 ای فداش بشم اون فنچولهههه بزرگ بشه بهتر میشه😚😍😚نه این هیچ خوردنی از دستش نمیره😂😂😂

یعنی میشه ی روز ملینه هم خوب بخوره فقط شکلات نوتلا رو خوب میخوره باید ازش قایم کنم🤣🤣🤣🤣

هیچ کار خاصی نمیکنم فقط ی ساعت قبل تو پیاز حلقه و پودر سیر میخوابونم ابلیمو و نمک نزن بعدم رو گاز تو ...

😘😘😘😘نوووش‌ جوووونمون‌ 😂😂😂

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی میشه ی روز ملینه هم خوب بخوره فقط شکلات نوتلا رو خوب میخوره باید ازش قایم کنم🤣🤣🤣🤣

آره آره میشه ایشالا😋😋

ای خدااااا تصورش کردم با پنجولش رفته باشه  تو ظرف نوتلا🤣🤣🤣🤣😍😍😍

😊
2728
😘😘😘😘نوووش‌ جوووونمون‌ 😂😂😂

تو گولم زدی وگرنه من گفتم بیا پنج روز پروتیین بگیریم صبح عین ادمیزاد تخم جوجو میخوردیم ظهر استیک شبم سینه مرغ گریل میکردیم🤣🤣🤣🤣زندگی شاهانه رو از دست دادیم

آره آره میشه ایشالا😋😋 ای خدااااا تصورش کردم با پنجولش رفته باشه  تو ظرف نوتلا🤣🤣🤣🤣😍😍😍

بخدا تمام دپو های منو هم پیدا میکنه هی جای جدید قایم میکنم باز جیغ میزنه بهش میدم یاد میگیره🤣🤣🤣

تو گولم زدی وگرنه من گفتم بیا پنج روز پروتیین بگیریم صبح عین ادمیزاد تخم جوجو میخوردیم ظهر استیک شبم ...

🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

غلط کردن رو برای همین موقع گذاشتن

😂😂

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
2738
🤣🤣🤣فکر کنم دلت دعبا میخواد🤣🤣🤣الان بازی دارن؟

اره فک کنم گرد و خاک خونم اومده  پایین🤣🤣🤣قبل بازی  چندتا تیر انداختم  برا دعوا نگرفت حواسش پیش بازی بود پیشو نگرفت😝😝

تازه بازی شروع شده درو کوبیدم بهم اومدم تو اتاق هانیتا 😝😝😝

😊
بخدا تمام دپو های منو هم پیدا میکنه هی جای جدید قایم میکنم باز جیغ میزنه بهش میدم یاد میگیره🤣🤣🤣

ووووووی بهار این خیلی بانمکهههه🤣🤣🤣🤣از قول من یچچلونش فردا ک بیدار شد😍😍😍😚😚😚

😊
بوخودا خیلی دلم میخواد 😈😈😈😈 آی.ام.ملضوی.خبیث# 🤣🤣🤣🤣😈😈😈

خبرش رو بده ببینم گردو خاک میشه یا نه🤣🤣🤣🤣فکر کنم ببره که نشه دیگه گودزیلا خوشحاله ولی ببازه ی گرد و خاک میشه🤣🤣🤣

2706