2737
2734

تو زمانای مختلف تاریخ همیشه زمانایی بودن ک ی بیماریایی فراگیر میشدن تاریخ همیشه  درحال تکراره الانم این خورده  به دوره ی ما باید الان قوی تر از هر وقت دیگه ای باشیم و منتظر باشیم این روزای تلخ هم بگذره ایشالا....

😊
قربونت برم معلومه که میشه ی زمانی طاعون و وبای سیاه بوده امکانات خیلییی کمتر بوده اونام گذشته به مرد ...

😔😔😔😔 نمیدونم‌‌خیلی میترسم‌ ما خونه‌ ایم‌ مردا‌ چی هر روز بیرونن‌ آخر میترسم حرف‌ مریم‌ شه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔😔😔😔 نمیدونم‌‌خیلی میترسم‌ ما خونه‌ ایم‌ مردا‌ چی هر روز بیرونن‌ آخر میترسم حرف‌ مریم‌ شه

اونام ک با الکل و اینا استریل میشن خودشونم ک اینقد ترسوئن رعایت میکنن حسابی.. مریمم الان نگرانه شنیده هاشو گفت خودشم دلشوره داره طفلی 

الان به خاطر دروغایی ک خودشون بهمون گفتن از بس بی اعتمادیم بهشون خدا لعنتشون کنه باعث شده فکرا به مجازی  متمرکز  بشه مجازی هم ک خودت میدونی  ایرانه دیگه حرفی تا از من به تو برسه ی دور بزنه کلا ماهیتش عوض میشه چه رسد این حجم گسترده...

😊
اونام ک با الکل و اینا استریل میشن خودشونم ک اینقد ترسوئن رعایت میکنن حسابی.. مریمم الان نگرانه شنید ...

خدا رحم‌ کنه‌ بلا‌ دور شه‌ . شب ها نمیتونم درست بخوابم‌ روزا‌ سگم‌ آخر سکته مغزی میکنم‌ از فشار‌ استرس

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731

اینا ک وحشت  مضاعف به جامعه میندازن الهی سرطان بگیرن اینا همونایی هستن ک در  عرض ۳ روز الکل رو از ۴ تومن رسوندن به ۴۰ هزارتومن اونم قاچاقی اگه پیدا کنی... همین مردم دور از جون شما انسانهای پستییی هستن اینا زالو هستن خون انسانهای درست جامعه و بیگناه ها رو میمیکن... همینایی ک شایعه ی قحطی میندازن و مادرای طفل معصوم رو میترسونن و تا حد سکته میبرم به خدا قسم همونایی هستن  که تا فهمیدن مردم ماسک میخوان قایم کردن با ۱۰ برابر قیمت فروختن...همینا ذهن مردم رو به این روز انداختن...ایشالا که بلا از همتون دور باشه و ناخنتون هم نشکنه اما به همون خدای بزرگ مردم ما بی رحمن اخرش به بلای بدی گرفتار میشن..چون دقیقا موقع بحران دنبال پولن دنبال سودن دنبال اینن خودشونو نجات بدن...متاسفانه بدیش اینه ک تر و خشک با هم میسوزن وگرنه به خدا حقشونه بدتر از کرونا بگیرن اونا

😊

مسئولین ک همیشه به ماها رحم نکردن چیز جدیدی نیست بهش عادت کردیم اما درد اونجاست ک خودمون هم به خودمون رحم نمیکنیم...الان میگن اقاااا بمون خونه یارو رفته شمال یا عروسی گرفته همینا مارو به گا دادن

😊

دیروز دوست سیامک رفته  بود الکل گیرش نیومده بود گفته بود دیدم زیر میز داشته یارو گفته ندارم شهرو گشته بود گیرش نیومده بود منم خودم ی شیشه بیشتر نداشتم سرخالی شده  بود گفتم بهش زنگ بزن بیاد نصفشو ببره ما ک برا موبایل و دستگیره در ورودی ک سیامک  میره  و میاد میخوایم همین فعلا خوبه تا بعد خدا بزرگه زنگ زدیم اومد برد.. تو این شرایط  هم رححححححم نمیکنن ببین اخه این انسانیته؟؟همینا از صدتا  مرض و طاعون هم بدترن بخدا

😊
دیروز دوست سیامک رفته  بود الکل گیرش نیومده بود گفته بود دیدم زیر میز داشته یارو گفته ندارم شهر ...

😔😔😔😔😔😥😥😥😥😥

2740
😔😔😔😔😔😥😥😥😥😥

قربونت برم هر روز گل گاو زبونی چیزای ارام بخش بخور زیادم خبر گوش نده یادت باشه خدا همیشه کنارمونه😚😚😔😔این روزا میگذره مطمئن باش و به سلامت هم میگذرونیم 

😊
قربونت برم هر روز گل گاو زبونی چیزای ارام بخش بخور زیادم خبر گوش نده یادت باشه خدا همیشه کنارمونه...

انشالا  قوربونت‌ بشم‌ دوست‌ عزیزم😘

مریم جانم میفهمم  نگرانیتو حقم داری اوضاع متشنجه اگه به موندن بچه ها باشه  من از همتون بی ...

قربونت برم من آرامشی تو بخدا😚😚😚😚😚

آره والا تو از ماها تنها تری فدات بشم من 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

خیلی شرایط بد شده ، ممنون از حرفات آروم شدم😊

فقط باید توکل بخدا کنیم که خودش میتونه نجاتمون بده🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
دیروز دوست سیامک رفته  بود الکل گیرش نیومده بود گفته بود دیدم زیر میز داشته یارو گفته ندارم شهر ...

خداخیرتون بده خوب کردی😙😙😙😙

دقیقا اگر بهم رَحم کنیم خدا هم به ما رَحم میکنه 😊

من خودم صب دستکش ۴۵ قیمت کردم نخریدم عصر رفتم بخرم گف ۷۰ مجبوری خریدم😡خدالعنتشون کنه ، ولی نمیدونم چرا ظلم پایداره و اینجور کسا طوریشون نمیشه 😐

یا شایدم این نونارو میدن ب زنو بچشون اونا تاوان میدن.

اینا ک وحشت  مضاعف به جامعه میندازن الهی سرطان بگیرن اینا همونایی هستن ک در  عرض ۳ روز الک ...

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

انشااله همیشه تنه خودت و خانوادت صحیح و سالم باشه عزیزدلم 😚😚😚😚😚

واییی‌‌‌ مریم‌ جون‌‌من خیلی‌ میترسم‌ 😟😟😟😟 خدا کمکمون‌ کنه‌ زودتر‌ از بین‌ بده کل دنیا‌ پاک شه‌ ...

الان فقط و فقط باید توکل کنیم بخدا عزیزم 😊😊😊

من که اعصابم داغون میشه اینقد خبرای مختلف میخونم 😣😣

همشم نگران اطرافیانم هستم ، رفتم شربت مولتی خریدم برا نگین برا برادرمم خریدم ، همشم زنگ میزنم به اونا هم استرس میدم خودم😔

گودزیلا هم هم بدتر از همه منو عصبی میکنه اینقد میگه ، بعد خودش میگه بخدا توکل کن😒😒😒

2706