2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی سعی کنید یکم آذوقه تو خونه داشته باشید که اگر نخواستین از خونه برید بیرون راحت باشید ، تو خبرا خوندم آلمان از شهروندانش خواسته برا ۱۰ روز مواد غذایی و بهداشتی و پزشکی تو خونه نگه دارن .

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2731

خب خوشگلا بگذریم از این چیزا🤣🤣🤣🤣🤣

من الان یک هفتس نه رژیمم نه ورزش😆😆😆

نزدیکه پری هم هستم گاوه درونم غوغا کرده😂😂😂😂😂

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2740
الان فقط و فقط باید توکل کنیم بخدا عزیزم 😊😊😊 من که اعصابم داغون میشه اینقد خبرای مختلف میخونم 😣 ...

منم عین تو شدم ‌  همش استرس‌ داشتم‌ باورت میشه دیشب نفس تنگی‌ گرفته‌ بودم ‌ انقدر ترسیدم گفتم نکنه علائم‌ اولیشه‌ 😔😔😔پاشدم‌ دستگاه‌ بخور‌ رو روشن کردم‌  تند تند آب خوردم‌ اصلا‌ یه اوضاعی‌ بودم‌ 🥺🥺

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
خب خوشگلا بگذریم از این چیزا🤣🤣🤣🤣🤣 من الان یک هفتس نه رژیمم نه ورزش😆😆😆 نزدیکه پری هم هستم گ ...

منم‌ دارم سیستم‌ بدنی‌ رو تقویت میکنم‌ 🤣🤣🤣

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

🤣🤣🤣

2706