2737
2739
الهیییییی عزیزدلم خیلی مراقب خودت باش، نگین هم امروز زنگ زدن از مدرسه حالش بد شده سرفه میکنه نفسش م ...

ای بابا‌ 😯😯بمیرم ‌ بچه مریض‌ شده‌. ببرش بیمارستان صارم‌ داره

سلام عزیزم ‌‌ای بابا‌ امان‌ از دست این سرما خوردگی‌ من گودی خودم رو میبینم انگار تو رو دیدم‌ تو هم م ...

ایشالا زودی عملش جور بشه راحت بشی عزیزم😘😘

همش تقصیر این گودزیلا و تولشه هرچی میگم بابا کولر رو رو فن بذارید هی میگه تو چربی نداری برا اینه سردته همه کولر روشن میکنن هنوز😐😩😒😒  منم سردمه واقعا با کولر این چند روزه دیگه خنکه بدون کولرم... 

😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهیییییی عزیزدلم خیلی مراقب خودت باش، نگین هم امروز زنگ زدن از مدرسه حالش بد شده سرفه میکنه نفسش م ...

چشم😙😙

اخی عزیز دلممم اگه بهتر نشد نذار بره مدرسه اجازه بگیر خونه استراحت کنه خوب بشه... ایشالا زودی بهتر بشه این برونشیته امسال خیلیا گرفتن واقعا اذیت میشه ادم

😊
2728

عزیززززززم، یهوییی چی شده، دخترم😍😍😍😍

خیلی ناراحتم شدم، 

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
ایشالا زودی عملش جور بشه راحت بشی عزیزم😘😘 همش تقصیر این گودزیلا و تولشه هرچی میگم بابا کولر رو رو ...

لحنت مثل نیکی شده، خوندم پستت فکر کردم نیکیه، 

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
2738
ایشالا زودی عملش جور بشه راحت بشی عزیزم😘😘 همش تقصیر این گودزیلا و تولشه هرچی میگم بابا کولر رو رو ...

مواظب خودت باش عزیزم، مریض بشی پرستار نداری خواهر

چشم😙😙 اخی عزیز دلممم اگه بهتر نشد نذار بره مدرسه اجازه بگیر خونه استراحت کنه خوب بشه... ایشالا زو ...

آره فک کنم برونشیته نفسش بالا نمیاد حالا دارم میرم بیمارستان

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
عزیززززززم، یهوییی چی شده، دخترم😍😍😍😍 خیلی ناراحتم شدم، 

فدای تو هنوز انگار کامل خوب نشده بعضی وقتا سرفه میکنه امروز دیگه بدتر شده حالش، اینقدم ترسوئه که نگووو 

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2706