2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام گل گولیا من هنوز از دیشب که رفتم سر قرار با سکینه از ذوقم نخوابیدم🤣🤣صبح هم اینجا ی نم بارون ...

سلام عزیزم 😍😍😍😍

بابا تو دیگه کی هستی 😀😀😀😀😀

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
بچه ها کالری بامیه سرخ شده رو میدونید؟ بامیه خورشتی منظورمه

سلام عزیزم😚😚😚😚😚😚

والا من نمیدونم ، بهار راس میگه جدا بزن فک کنم مثل قیمه باشه کالریش

بهله به سلامتی فک کنم سرماخوردم😩😩از دیشب هی عطسه و ابریزش بود گفتم شاید الرژیه واسه گردوخاک زیادی ک بود..باز از صبح همونطور و خارش گلو اینقدم بی حالم... دیگه فهمیدم سرماست الرژی نیست 😥😥

😊
2740
بهله به سلامتی فک کنم سرماخوردم😩😩از دیشب هی عطسه و ابریزش بود گفتم شاید الرژیه واسه گردوخاک زیادی ...

سلام عزیزم ‌‌ای بابا‌ امان‌ از دست این سرما خوردگی‌ من گودی خودم رو میبینم انگار تو رو دیدم‌ تو هم مثل اینی‌  آلرژی داری. مواظب خودت‌ باش‌ عزیزم‌ 

منم ۴ دوباره‌ بیمارستان وقت‌. گرفتم‌ واس لورزه ی گودی😥😥😥 بریم‌ بببنیم‌ این‌ چ میگوید😞 

بهله به سلامتی فک کنم سرماخوردم😩😩از دیشب هی عطسه و ابریزش بود گفتم شاید الرژیه واسه گردوخاک زیادی ...

اي واي چقد بدم مياد از سرماخوردگي مخصوصا وقتي هنوز كولر روشنه

انشااله زود خوب شي،هوا هم آلودس ماسك بزن

الهیییییی عزیزدلم خیلی مراقب خودت باش،

نگین هم امروز زنگ زدن از مدرسه حالش بد شده سرفه میکنه نفسش میگیره زنگ زدن اورژانس اومده قفسه سینش درد گرفته خلاصه آوردمش خونه حالا اینم ترسیده هی میگه بریم دکتر ، دکتر ریه هم فردا هست ، حالا ببینم بهتر نشه میبرمش بیمارستان

اي واي چقد بدم مياد از سرماخوردگي مخصوصا وقتي هنوز كولر روشنه انشااله زود خوب شي،هوا هم آلودس ماسك ...

🤐🤐🤐😨کووولر‌ . 

من دو روزه‌ پکیج‌ ها رو باز کردم امروز هم کلی بارون اومد 

2706