2752
2734
اي جان چه باحالن😍😍😍 اون روز يه پيج ديدم وسيله چوبياي خيلي قشنگ داشت حيف اينستا ندارم فعلا وگرنه ...

حالا اگه دیدی برام بزار میکاییل نجاری کامل بلده الان ی خونه چوبی بزرگ داره برا تولد سه سالگیش میدرسته آنقدر قشنگه البته از وقتی حامله بودم دست گرفته 🤣🤣🤣🤣قراره تولد سه سالگیش بهش بدیم حمام و اشپزخونه و اتاق خواب زیرشیروانی و همه چی داره ولی خیلی ریزه کاری داره آن شالله که تا تولد سه سالگیش تموم شه🤣🤣🤣🤣وگرنه میوفته تولد چهار سالگیش🤣🤣🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم خونه عكسشو ميزارم واستون😅😅😅 به خدا خودم ميبينمش خندم ميگيره🤣🤣🤣🤣 حالا جالبيش اينه كه خو ...

خدا از دست تو🤣🤣🤣من شیشه هایی که انداختم بزرگه خواهر نسبتا

عه راستی بچه ها من ی چیزی دیدم تو اینستا میخوام شبیه سازیشو با وردنه برا ران و بازو و شکم یکی دو ماه شروع کنم 😂😂😊برا صاف و صوف شدن پوست که چربی های زیر پوست این قسمتاتحریک بشن و از بین برن اگه تاثیر داشت اطلاع رسانی موکونم 😂😂

اینجوری ولی چون خودم میخوام انجام بدم با وردنه باید پوزیشنمو تغییر بدم ک بشه انجام بدم😝😝

https://www.instagram.com/p/BvmcOOjAEXz/?igshid=18ck7fx2et5wz

😊
2731
منم برم خونه ويلايي يكيشو ميسازم واسه خودم😎😎😎 اخي بچه بودم دلم ميخواست يكيشو داشته باشم توش زندگ ...

منم آرزوی بچگیم بود بعد که اومدم اینجا دیدم همه وقتی بچه بودن داشتن گفتم چقدر ما بخ بخ بودیم🤣🤣🤣

2706