2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عكس اونو بزار يكم ذوق كنيم😍

تو خونه نیس تو باغچه اس اینجا آپارتمانه خواهر نمیشه نجاری کرد اونجا گذاشته که تا تموم میشه نبینه 

حتما حتما تموم شه عکسش رو میزارم وقتی بچم در حال بازی توشه

خدا از دست تو🤣🤣🤣من شیشه هایی که انداختم بزرگه خواهر نسبتا

خو تو كدبانوييي ،من تنبلونه ميسازم

اينم چند روز مونده بود تو يخچال ،گفتم بزار خيار شورش كنم حروم نشه

اينقدي خسته شدم🥺🥺

به گودی ای باید قبولت کنم🤣🤣🤣

لنگام از گودیا بزرگتره گودزیلای ماده ام دیگه 😂😂قربونت پیگیرشو ببینم به خواهر خوندگی میتونی قبولم کنی شبا هم میرم تو اون غارتون میخوابم قول میدم عرق جبین بریزم پول نونمو خودم درارم🤣🤣🤣🤣

😊
بهار منو به گودزیلایی قبول کن دلم ازین خونه ها خواست😂😂😂

بخدا شهرزاد بچه های اینجا بچگی میکنن الان ملینه رو هر روز ی جا میبرن و مدام تو محیط باز در حال بازی کردنن اصلا هم مثل ما نیستن بگن ای لباس بچه کفش بچه کثیف میشه آنقدر خوشم میاد اونروز مربیش به من میگه چرا شما همش لباسای ملینه و کفشاش رو هر روز میبرین میشورین دوباره میارین مال همه بچه ها ماسه ای و گلیه طبیعیه لازم نیس هر روز بشورین تو دلم گفتم من ایرانیم تو نوفهمی🤣🤣🤣

بخدا شهرزاد بچه های اینجا بچگی میکنن الان ملینه رو هر روز ی جا میبرن و مدام تو محیط باز در حال ...

خوش به حالشون واقعا...من زیاد عادت ندارم حسرت چیزی رو بخورم اما واقعا مدل زندگی اونارو به واسطه ی رشتم و فیلم و کتاب ک ارتباطم زیاده و اشنایی دارم باهاش میبینم حسرت میخورم ک چققققد ما عقبیم و چقد به معنای واقعی داداچ داریم اشتباه ه ه  میزنیممم.. میدونی همین چیزای کوچیک زمینه سازچه چیزای بزرگی تو شخصیت ایندشون میشه...این رهاییشون درآینده ک هرجای زندگی حس میکنن اشتباهه رها میکنن  و از صفر شروع کردناشون و خیلی چیزای دیگه از فرهنگ و مدل زندگیشون از کوچیکی تا بزرگی نشات میگیره..

😊
خوش به حالشون واقعا...من زیاد عادت ندارم حسرت چیزی رو بخورم اما واقعا مدل زندگی اونارو به واسطه ی رش ...

دقیقا👌👌👌👌اصلا اینجا کلماتی مثل زشته بده عیبه معنی نداره که تو ایران ما تو تربیتمون به وفور ازش استفاده میکنیم 

2706