2737
2739
ما هم دوست داريم😍😍😍 حواست به رژيمتو ممه هاتم باشه😘😘

چشم گیسو جان.‌ به خاطر ممه هامم که شده به رژیم پایبندم😂😂😂😂😂😂😂😂

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔
عزیزم ان شالله به زودی جا به جا شی

مرسی بهارجان😙😙😙😙

دلم براتون تنگ میشه😣😣😣😣 با سرعت هرچه تمام تر کارام و ردیف میکنم و دوباره میام کنارتون😍

اثاث# ‍_ کشی _خر است.‌🤕🤕🤕

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره چرا که نه، آرام که اینقد انرژی داره حتما ببرش واسه خودش و شما بهترین انرژیشو خالی میکنه و چیرای ...

ممنونم عزیزدلم جای خاصی خودت سراغ داری سمت منطقه ۳ و ۴

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
سلام خانوما خوبین؟؟؟؟ من انروز صبح مهمونام رفتن. خوب ما نتونستیم برای خرید خونه پول جور کنیم.‌ یه ...

سلام خانومی 😍😍😍😍😍

انشااله خیلی زود همه کارات به بهترین شکل ممکن انجام بشه و خیلی راحت اثاث کشی کنید و به دله فرصت و با ارامش دوباره دنباله خونه بگردین و حتما حتما حتما ساله دیگه این موقع تو خونه خودت باشی😊😊😊😊

عزیزم خیلی مراقب خودت باش😚😚😚😚😚

2728
بي نمك خيلي سخته كه🥴🥴🥴🥴 پنيرو اينا هم حذف ميشن؟؟؟؟ خوب پلو رو نميشه بي نمك گذاشت كه، راه ...

سلام گیسو جونم باشه پس چالشه نمک بی خیال😁

حذف برنج خوبه؟ 

صدای منو از غارم اونم تنها با دخملو و باباش میشنوین💃💃💃همین الان همه کارام تقریبا تموم شد و کیونم ...

سلام عزیزدلم خسته نباشی 😘😘😘😘😘😘😘😘

🌹سلام

صبح جمعه تون بخیر

آخر هفته تون زیبـا

دلتون پراز

گرمـای محبـت

داشته هایتان پر رنگ

و پراز برکت

زندگیتون شیرین

و خوشبختی ستون

اصلی زندگیتون باشـه🌹

سلام صبح بخیر عشقولیااااااا😘😘😘😘😘😘

نیایش_صبحگاهی#  

جمعه۱شهریور1398

خدایا! به دشمنانمان‌ خوشیهای بزرگ عطا کن، تا دست بردارند از نابودی دلگرمیهای کوچکمان...

خدایا! سلامت عقل را درکنار سلامتی جانهایمان محفوظ بدار تا از یادمان نرود انسانیت، درستی و گذشت را..!

خدایا! هرکه با ما بد کرد و بدی را نشانمان‌ داد، تو خوبی را نشانشان بده و معجزه ی بزرگ محبت را‌.

خدایا! صبری طولانی در دیده و دلهایمان قرار ده، تا یک عمر از یاد نبریم برای گذشتن از هر طوفانی

باید صبور بود و طاقت‌هایی بسیار به دوش کشید.

#حاتمه_ابراهیم_زاده

2738
بي نمك خيلي سخته كه🥴🥴🥴🥴 پنيرو اينا هم حذف ميشن؟؟؟؟ خوب پلو رو نميشه بي نمك گذاشت كه، راه ...

بنظرم چالش خوراکی باشه بهتره تا حذف خوراکی😁😁

مثل لبنیات خیلی خوب بود 😊

بنظرم چالش خوراکی باشه بهتره تا حذف خوراکی😁😁 مثل لبنیات خیلی خوب بود 😊

اره ولي چيزاي مفيد كم داريم كه بخوايم واسش چالش بزاريم

حذفياتم بد نيستن 

ترك يه عادت بد مثل ملكه كردنه يه عادته خوبه

حالا ديگه تصميم با جمع😚

2706