2733
2734

خب دوستان من برم به کارام برسم بیام🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

سلام خانوما صبح تون بخیر😍😍😘😘😘😘

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای جااااانم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

مهديه جون من ميخوام شش نفره رو با نصف قرص روشن كنم اگه نتيجه بده يه بسته ١٠٠ تايي واسه ٢٠٠ باره يعني تقريبا شش هفت ماه تازه خيلي روزا واسه يه دور شستشو ظرف كثيف نميشه 

بعد ژل كم هزينه تره ولي نمكو روغن ميخواد،قرص فينيش كوانتوم يكم گرونه ولي ديگه نمكو روغن نميخواد (من محض احتياط ميريزم)

والا اينجا منطقه ازاد نزديكه من خريدم ٩٠ درصد از اونجاس واسه ٦-٧ ماه گاهيم ٩ ماه ميشه ٣٥٠-٤٠٠

اما نگاه كردم تفاوت قيمت آنچناني با ديجي كالا نداره مخصوصا كه ديجي معمولا اينا رو اف ميزنه ميشه قيمتش نزديك به اينجا

بخر بابا دو دل نباش،مخصوصا واسه خانوماي شاغل و كسايي كه مهمان زياد مياد واسشون خيلي واجبه

2706